Yükleniyor...

Milyonlarca İnsan İçin Bitcoin Zaten En Yüksek Seviyesini Gördü

Pantera’dan Dan Morehead, milyonlarca insanın zaten Bitcoin’de tüm zamanların en yüksek seviyesini gördüğünü dile getirdi

bitcoin en yuksek seviye dan morehead

Pantera’dan Dan Morehead, milyonlarca insanın zaten Bitcoin’de tüm zamanların en yüksek seviyesini gördüğünü dile getirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Pantera Capital’den Dan Morehead, dünya çapındaki para birimlerinin devalüasyonunun milyarlarca insan için Bitcoin fiyatında şimdiden tüm zamanların en yüksek seviyesini yarattığını ifade ediyor.

Pantera’nın Kasım ayı haber bülteninde Morehead, Bitcoin’in değerinin itibari parayı çok geride bıraktığı sekiz ülke olarak Venezuela, Arjantin, Türkiye, Brezilya, Nijerya, Güney Afrika, Rusya ve Hindistan’a işaret ediyor. Morehead, şu ifadeleri kullanıyor:

“Amerikalılara veya İngilizlere Bitcoin’in nasıl çalıştığını ve neden önemli olduğunu söylemek için tüm bu podcast’leri yapmalıyız. Arjantin’deki insanlar, büyük bir podcast yapmanıza gerek yok. Kesinlikle anlıyorlar… Milyarlarca insan için Bitcoin’in fiyatı şimdiden tüm zamanların en yüksek seviyesinde.”

pan872397

150 Bin Türk Lirası’na Ulaşmıştı

Bitcoin, birkaç gün önce Türk Lirası karşısında yeni bir rekor kırarak, 150.000 doları aşmıştı.  Lider kripto para birimi, yazının yazıldığı sırada ise 134.625 TL’den işlem görüyordu.

Hız Treni Uyarısı

Morehead, 2020’deki büyümesinden sonra bile, Bitcoin’in şimdiye kadar gördüğü en uygun ters pozisyonlardan birine sahip olduğunu söylüyor.

“Kendi küresel makro geçmişim, beni ilk etapta kripto para piyasasına sokan şeydi. Mike, Paul Tudor Jones ve Alan Howard gibi diğer pek çok küresel makro yatırımcının da Bitcoin’e çekilmesi şaşırtıcı değil. Bu ticaretin asimetrisi -dünyanın en büyük pazarlarında çalışmak- bu fırsatı, dünya çapında tipik olarak kovaladığımız ticaretlerden daha büyük hale getiriyor. Şimdiye kadar gördüğüm en asimetrik ticaret olduğuna inanıyorum.”

Morehead erken bir Bitcoin yatırımcısı ve BTC’nin önümüzdeki yaz 115.000 dolara ulaşacağını tahmin ediyor. Bununla birlikte, yatırımcıları önde gelen kripto para biriminin oynaklığı konusunda uyarıyor ve varlığın “devasa bir heyecan döngüsü sunan hız treni” olmaya devam ettiğini söylüyor.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x