Milyonlarcası yakıldı: SHIB coin rekor tazeledi • Coinkolik
Yükleniyor...

Milyonlarcası yakıldı: SHIB coin rekor tazeledi

Shibburn araştırmacısı tarafından sağlanan son verilere göre, son 24 saatte SHIB topluluğu milyonlarca SHIB coini satarak SHIB yakma oranını önemli ölçüde artırdı.

SHIB 1

Shibburn araştırmacısı tarafından sağlanan son verilere göre, son 24 saatte SHIB topluluğu milyonlarca SHIB coini satarak SHIB yakma oranını önemli ölçüde artırdı.

Bu arada Shibarium’um, başlıca fayda ölçütlerinden birinde tarihi bir dönüm noktasına yaklaştığı kaydedildi.

SHIB yakma oranı yaklaşık yüzde bin arttı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Shibburn, piyasa değeri açısından en büyük ikinci meme coin olan Shiba Inu’nun yakma oranının, “inferno” cüzdanlarına aktarılan toplam 15.919.048 SHIB coin ile yüzde 968’den fazla büyük bir artış gösterdiğini bildirdi. Neredeyse tüm bu SHIB miktarı 20 saat önce yapılan tek bir transferde yakıldı. Yani 14.807.888 Shiba Inu’yu dolaşımdaki arzın dışına taşıdı.

Bu yakmalar büyük ölçüde Katman-2 blok zinciri Shibarium‘un yardımıyla gerçekleştirildi, çünkü birçok proje bunun üzerine inşa edildi ve NFT’leri başlattı.

Shibarium büyük bir dönüm noktasına ulaşmak üzere

Shibariumscan explorer, Shibarium’un 4 milyon işlemlik tarihi bir dönüm noktasına ulaşmaktan biraz uzak durduğunu paylaştı. Şu anda toplam işlem sayısı 3 milyon 934 bin 662 olarak kaydedildi. Bugünkü günlük işlem sayısı, Ekim ayında ulaşılan ve yakın zamana kadar süren 10 bin seviyesinden 13 bin 210’a yükseldi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x