Yükseliş trendi onlarda: Satın alınabilecek en iyi 3 metaverse token
Yükleniyor...

Metaverse token’larında dikkat çekici hareketlilik

Web3 alanındaki son canlanma başta Gala (GALA), Axie Infinity (AXS) ve The Sandbox (SAND) olmak üzere metaverse tokenların performansında önemli bir artışa işaret etti.

Ekran Resmi 2023 11 15 20.11.06

Web3 alanındaki son canlanma başta Gala (GALA), Axie Infinity (AXS) ve The Sandbox (SAND) olmak üzere metaverse tokenların performansında önemli bir artışa işaret etti.

Gala’nın 618 milyon dolarlık piyasa değeriyle başı çektiği ve blokzinciri oyun endüstrisinde etkili adımlar atan bu tokenlar yatırımcıların ilgisini çekti.

Gala’nın (GALA) dirençli yükselişi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Merkezi olmayan oyun alanında bir isim olan Gala Games, yerel tokenı GALA ile öne çıktı. Gala Games ekosisteminin temel taşı olan GALA, işlemleri mümkün kılmakta, node operatörlerini ödüllendirmekte ve NFT’lerin satın alınmasını kolaylaştırmaktadır. Gala’nın oyuncuların mutlak mülkiyet ve yönetişim haklarına sahip olduğu bir oyun endüstrisi vizyonu, geleneksel, merkezi oyun kontrolü modellerinden farklılık gösterir.

Kısa bir süre önce Gala Games, Play Legacy Game ile stratejik bir ortaklık kurduğunu duyurdu ve bu entegrasyon blokzincir camiasında heyecanla karşılandı. GALA token sahipleri için kapsamı genişleten ve oyuncular için yeni yollar sunan bu işbirliği 26 Ekim’de başlatıldı.

Bu stratejik hamlelerin etkisi GALA’nın piyasa performansında açıkça görüldü ve geçtiğimiz hafta yüzde 16, geçtiğimiz ay ise yüzde 76 artış gösterdi.

metaverse

Axie Infinity (AXS): Bir oyundan daha fazlası

Axie Infinity, yerel kripto para birimi AXS ile metaverse ve blokzincir oyun sektörlerinde önemli bir oyuncu haline geldi. Şubat 2023’ten bu yana düşüş eğilimi göstererek 12 dolardan 6,17 dolara gerilemesine rağmen AXS, geçtiğimiz hafta yüzde 9’luk kayda değer bir artış ve geçtiğimiz ay yüzde 49’luk bir yükselişle dayanıklılık gösterdi.

Mevcut piyasa faaliyetleri, AXS’in bir boğa koşusuna hazırlanıyor olabileceğini ve potansiyel olarak değerini 7 dolar işaretinin ötesine taşıyabileceğini ortaya koydu. Bu muhtemel büyüme, yatırımcılar için bir umut ışığı sunarak Axie Infinity’nin dikkat çekmeye devam ettiği Web3 alanının dinamik doğasını vurguladı.

sandbox metaverse

The Sandbox (SAND): Zorluklar arasında gezinme

Sandbox’ın 2023’e kadar olan yolculuğu, düzenleyici belirsizliklerin Şubat ayındaki zirvesi olan 0,9365 dolardan yaklaşık yüzde 70’lik önemli bir fiyat düşüşüne yol açtığı bir rollercoaster oldu.

The Sandbox, Ekim 2023’te Nicola Sebastiani’yi Baş İçerik Sorumlusu olarak atadı. Sebastiani’nin Ubisoft’taki kilit roller ve Apple Arcade abonelik hizmetinin kurucu ortaklığı da dahil olmak üzere oyun endüstrisindeki zengin deneyimi çok değerli görüldü. Raporlara göre, Sebastiani’nin Sandbox’a geçişi, geleneksel oyun uzmanlığını merkezi olmayan dünyaya entegre etme yolunda atılmış bir adım oldu. Bu yazı itibariyle SAND, büyük ölçüde yaklaşık 115 milyon dolarlık ortalamanın üzerinde bir 24 saatlik işlem hacmi nedeniyle 0,426949 dolardan işlem görüyordu.

Web3’ün yeniden canlanması ve GALA, AXS ve SAND gibi metaverse tokenların gösterdiği canlılık, blokzinciri ve oyun endüstrilerinin dinamik ve dirençli doğasını gözler önüne sermiş oldu.

Önemli gelişmeler, stratejik ortaklıklar ve yenilikçi vizyonları ile bu tokenlar sadece değişken piyasada hayatta kalmakla kalmıyor aynı zamanda potansiyel büyüme için hazırlayarak, hem yatırımcılar hem de meraklılar için umut verici yollar sunuyorlar.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x