Yükleniyor...

Shiba Inu (SHIB), Nisan Ayında Bu Fiyata Ulaşabilir!

CoinMarketCap kripto para topluluğunun yayınlamış olduğu Nisan ayı Shiba Inu (SHIB) fiyat tahmini, SHIB yatırımcılarının dikkatini çekti.

shib

CoinMarketCap kripto para topluluğunun yayınlamış olduğu Nisan ayı Shiba Inu (SHIB) fiyat tahmini, SHIB yatırımcılarının dikkatini çekti.

CoinMarketCap topluluğunun son zamanlarda coin’ler hakkındaki bulundukları fiyat tahminleri, kripto atmosferinde yankı yaratmaya devam ediyor. Mart ayı itibariyle en son tahmin doğruluğu yüzde 92,13 olan CoinMarketCap topluluğu, bu seferde memecoin’lerin trend yakalamasıyla birlikte SHIB fiyat tahmininde bulundu. Genel olarak yüzde 87’lik doğru tahmin oranına sahip olan topluluk, SHIB için Nisan ayında bulunduğu fiyat tahminiyle SHIB yatırımcılarını heyecanlandırmış gözüküyor.

cfe7c8487bb47712f8432d6aa3cd766ff243675e

Topluluktan Shiba Inu (SHIB) Fiyat Tahmini!

Twitter’ın anasayfasına Dogecoin (DOGE) logosunu eklemesinden sonra ayaklanan köpekli coin’lerde, gözler ilk olarak SHIB’e çevrildi. CoinMarketcap topluluğunun da oluşturmuş olduğu Nisan ayı fiyat tahmini, memecoin’lerdeki devam edebilecek yükselişin habercisi olabilir.

3.744 üyenin oyuna dayanan SHIB fiyat tahminine göre, SHIB fiyatının Nisan ayı içersinde 0,00001131 doları görmesi bekleniyor. DOGE’nin de atağa kalkmasıyla büyük bir ivme yakalayan memecoin’ler, SHIB öncülüğünde bu yükselişleri sürdürülebilir gözüküyor. Büyük bir başar oranına sahip olan topluluğunun yayınlamış olduğu fiyat beklentisi, bu konuyu destekler nitelikte karşımıza çıkıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner