Yükleniyor...

Opensea Ethereum Merge’ü Hakkında Konuştu

En büyük NFT platformu OpenSea, yaklaşan Ethereum Merge'ü hakkında nasıl bir çalışma içinde olduklarını açıkladı.

Opensea Ethereum Mergeu Hakkinda Konustu 1

En büyük NFT platformu OpenSea, yaklaşan Ethereum Merge‘ü hakkında nasıl bir çalışma içinde olduklarını açıkladı.

Ethereum Merge’ü için birçok şirket hazırlıklarına başlamış durumda. Bu konudaki en son açıklama ise OpenSea’den geldi.

OpenSea PoS Zincirini Destekleyecek

NFT‘lerde en popüler ağ olan Ethereum, piyasanın hareketli olduğu dönemlerde gas ücretleriyle eleştirilerin odağındaydı. Bu bağlamda gelecek Ethereum 2.0 olarak adlandırılan güncellenmiş Ethereum sürümü bu sorunlardan kurtulmayı hedefliyor.

OpenSea, Twitter hesabından yaptığı açıklamada Proof of Stake’i destekleyeceğini açıkladı. Bu konu hakkında çalışmalarına devam eden şirket konuda kararlı olacaklarını söyledi.

Ethereum Merge’ünde sorunlardan biri ise topluluğun bir kısmının değişime kesin suretle karşı çıkıyor olması. Topluluk bazında bu öyle büyük bir tartışma haline gelmişti ki kripto para platformları ve kimi bu alanda hizmet veren firma Ethereum’un Proof of Work çatalı için desteğini duyurdular. Buna karşın kimi firmalar ise Proof of Work’ü hiç desteklemeyeceklerini duyurdular. Bunlardan birine örnek ise Antpool. Bulut madenciliği firması olan Antpool Ethereum’un Proof of Work çatalını desteklemeyecek ancak bu alandaki kullanıcılar için geçtiğimiz günlerde Ethereum Classic’e (ETC) yatırım yapıldığını duyurdu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner