Pepe'de (PEPE) Merakla Beklenen Kırılım Geldi! • Coinkolik
Yükleniyor...

Pepe’de (PEPE) Merakla Beklenen Kırılım Geldi!

Bir aydır düşen trend içinde fiyatlayan Pepe (PEPE) bu yapıyı kırarak yüzde 13'lük bir yükseliş sergiledi, PEPE'nin sıradaki hedefleri ne?

pepecoin jpg

Bir aydır düşen trend içinde fiyatlayan Pepe (PEPE) bu yapıyı kırarak yüzde 13’lük bir yükseliş sergiledi, PEPE’nin sıradaki hedefleri ne?

Uzun süredir trend altında işlem gören popüler coin, bu teknik yapıyı kırarak 0,00105 doları test etti. Hem BTC’nin hem de teknik analizin önünü açtığı PEPE, gösterdiği artışla birlikte memecoin’lerde yeniden ilgi topladı. Son 30 gündür düşüş eğiliminde olan popüler coin, daha da büyük yükselişlere imza atabilir. PEPE için güncel grafik neyi gösteriyor? Hangi değerlere yükselişler gözlemlenebilir?

Pepe’de (PEPE) Yüzde 40’lık Bir Yükseliş Mümkün mü?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

20 Mayıs’tan bu zamana düşen trend içinde işlem gören PEPE, son yükselişiyle birlikte bu yapıyı kırarak yüzde 13 yükseldi. Fakat BTC’nin geri çekilmesiyle yakaladığı bu ivmeyi kaybeden memecoin, 0,000924 dolara geldi. Trend içine tekrar dahil olunmadığı sürece PEPE’de 0,00105 – 0,001300 dirençleri takip edilebilir. 0,0013 dolara ulaşılması, popüler coin’in bulunduğu değerden yaklaşık yüzde 42’lik bir artışa denk geliyor.

Fud haberlerin devam etmesi veya PEPE’deki satış baskılarının artması durumunda takip edilebilecek destek seviyesi 0,008 dolardır. PEPE için kritik bir alıcı bölgesi olan bu değer kaybedilirse, yeni dip seviyeler oluşacaktır.

Ekran Resmi 2023 06 19 12.54.35

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x