Yükleniyor...

Polygon Ağı, Oyun Sektöründe Tırmanışa Geçti

Polygon (MATIC), Mart ayındaki benzersiz aktif cüzdan (UAW) artışıyla oyun sektöründe öne çıkmaya başladı.

polygon matic

Polygon (MATIC), Mart ayındaki benzersiz aktif cüzdan (UAW) artışıyla oyun sektöründe öne çıkmaya başladı.

Ethereum ölçeklendirme platformu olarak ortaya çıkan Polygon, oluşturduğu ekosistem ve akıllı sözleşmeler ile popülerlik kazandı. Proje, hızlı ve ucuz ağ işlemleri nedeniyle çoğu kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Ayrıca Polygon ağı, UAW tarafında yaşadığı artış ile birlikte, en büyük ikinci oyun blockchain’i olmayı başardı.

Polygon, UAW Artışıyla Oyun Sektöründe Rekabet Ediyor

Merkeziyetsiz uygulama analiz platformu DappRadar, Polygon (MATIC) ağındaki benzersiz aktif cüzdan (UAW) sayısının Mart ayında 138.081’e ulaştığını belirtti. Bu miktar, Şubat ayına kıyasla yüzde 53’lük bir artışı temsil ediyor.

Polygon tarafında yaşanan UAW artışı, projenin Hive‘ı geride bırakarak ikinci sıraya yükselmesini sağladı. Polygon, ağında yaşadığı yükselişle birlikte, oyun alanında da öne çıkan blockchain‘lerden birisi oldu.

DappRadar tarafından sağlanan verilere göre, Polygon ağındaki UAW artışı, Hunters On-Chain oyunundan kaynaklanıyor. Oyuncuların yoğun ilgi gösterdiği bu oyun, Polygon ağında yer alıyor.

Geçtiğimiz aylara bakıldığında, Polygon tarafında NFT‘ler, oyun ve Metaverse ile ilgili bazı yükseliş ivmeleri gözlemleniyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x