Popüler Analist: "Ripple'da Üç Yıllık Ayı Piyasası Artık Son Bulabilir" • Coinkolik
Yükleniyor...

Popüler Analist: “Ripple’da Üç Yıllık Ayı Piyasası Artık Son Bulabilir”

Popüler bir kripto para analisti ve trader'ı olarak bilinen Pentoshi, Rippe'ın (XRP), Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gibi büyük hacimli varlıklara benzer şekilde, önümüzdeki haftalarda yükselişe geçebileceğini iddia etti.

ripple beklenen yukselisi gerceklestirebilir

Popüler bir kripto para analisti ve trader’ı olarak bilinen Pentoshi, Rippe’ın (XRP), Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gibi büyük hacimli varlıklara benzer şekilde, önümüzdeki haftalarda yükselişe geçebileceğini iddia etti.

XRP’nin uzun süredir merakla beklenen boğa koşusu, XRP’nin fiyatının 0.30 dolar ile 0.33 dolar seviyesine yükselmesi ile başlayacağı tahmin ediliyor. Şimdilik diğer kripto paralara göre oldukça yavaş hareketler ile yükselen XRP, popüler analiste göre kısa zaman içerisinde, lider kriptoya benzer şekilde ivme kazanabileceğini belirtti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Pentoshi tarafından Twitter üzerinden paylaşılan grafiğe göre, yaklaşık 3 yıldır devam eden ayı piyasasının son bulacağını ve yükseliş dönüş modelinin oluşacağı belirtiliyor.

Ayrıca Pentoshi’ye göre, XRP daha önce defalarca 0.30 dolar ile 0.33 dolar arasında bir direnç belgesi belirlediği için bir sonraki denemesinde bu direnç bölgesinin kırılacak ve XRP yatırımcısının uzun süredir beklediği yükseliş hız kazanacak.

“Dürüst olmak gerekirse yükseliş yakın görünüyor. Belirtilen bölgenin tekrardan direnç görevi görmeyeceğinden eminim. “

XRP, 2020 yılının büyük bir kısmında diğer rakiplerine oldukça düşük performans gösterdi. CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere, Yazım itibari işe 386 dolar seviyesinden işlem gören Ethereum, bir yıl içerisinde, %210’un üzerinde artış gösterdi.

Piyasa değeri bakımından lider konumda bulunan Bitcoin ise, aynı süreçte %90’dan fazla değer kazandı. XRP’nin ise 2020 yılı başlarıdan fiyatının 0.19 dolar seviyesinde olduğunu düşünürsek, yıl boyunca %30 değer kazanan XRP, rakiplerine göre daha yavaş bir büyüme gerçekleştiriyor.

XRP, tüm zamanlarının en yüksek seviyesi olan 3.84 dolar seviyesinden oldukça düşük bir bölgede yer alıyor. Tepe noktadan birçok yatırımcısı bulunan XRP’nin yükselişi uzun süredir merakla bekleniyor. Ciddi anlamda zarar eden ve kripto paradan çıkış yapmak istemeyen yatırımcılar, XRP’nin potansiyel yükselişi beklemekte oldukça ısrarcı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x