Yükleniyor...

Popüler Milyarderin Bu DeFi Altcoin Projesini Biriktirdiği Ortaya Çıktı!

Milyarder girişimci Mark Cuban, yeni bir merkezi olmayan finans (DeFi) varlığını biriktiriyor.

defi token cuban

Milyarder girişimci Mark Cuban, yeni bir merkezi olmayan finans (DeFi) varlığını biriktiriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Cuban’ın herkes tarafından bilinen Ethereum cüzdanlarından birine yapılan bir inceleme, popüler ismin Cumartesi günü portföyüne 75 Olympus (OHM) eklediğini gösteriyor. Cuban, merkezi olmayan borsa SushiSwap’ta gerçekleştirilen bir trade’le OHM aldı. Bundan kısa bir süre sonra, kripto para trader’ı Tyler Swope bu işlemden bahsetti.

CoinGecko’ya göre Cuban, OHM’yi (ödül kazanmak için kripto para kilitleyerek) stake etti ve şu an yazının yayınlandığı sırada yaklaşık 298.552 dolar değerinde toplam 536 stake edilmiş Olympus’a (sOHM) sahip.

OHM, OlympusDAO’nun yerel token’ı. Proje, fiat para birimi için herhangi bir mandal kullanmadan zaman içinde satın alma gücünü koruyan, merkezi olmayan, algoritmik bir rezerv para birimi yaratmaya çalışıyor. Kripto para Mart ayında piyasaya sürüldü ve Mayıs ayındaki kripto piyasasının düşüşünden bir ay sonra tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1479 dolara ulaştı.

Cuban’ın stake ettiği OHM’yi tutan cüzdanda 93 ERC20 token’ı daha var. Cüzdanın değerinin çoğu Ethereum tabanlı kripto para Global Messaging Token (GMT) ve RARI’dan geliyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x