Yükleniyor...

Popüler Trader’a Göre, Bu Küçük Altcoin Cevheri Patlama Yapabilir

Kripto para trader’ı ve fenomeni Ben Armstrong, Amazon Web Hizmetlerine (AWS) meydan okuma potansiyeline sahip olduğunu söylediği düşük değerli bir altcoin’in altını çiziyor

populer tradera gore bu kucuk altcoin cevheri patlama yapabilir 1

Kripto para trader’ı ve fenomeni Ben Armstrong, Amazon Web Hizmetlerine (AWS) meydan okuma potansiyeline sahip olduğunu söylediği düşük değerli bir altcoin’in altını çiziyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yayınladığı yeni bir videoda Armstrong, 606.000 abonesine, ölçeklenebilirlik çözümü Cartesi’yi (CTSI) ve Ethereum tabanlı hesaplama oracle’ı Descartes’ı yakından izlediğini söylüyor:

“Descartes’ı güç hesaplamalar için bir oracle olarak düşünün. Güç hesaplamaları blokzincirinde doğrulanabilir hale getirir. Bu neden önemli? Pekala, bugün birçok proje merkeziyetsizlik seviyesinden ödün veriyor çünkü blokzincirler üzerindeki hesaplamalar çok sınırlı. Bu nedenle en sonunda hizmet altyapısı için Amazon AWS gibi şirketler için ağır işleri yapmak üzere merkezi kurulumları kullanmaya başlıyorlar. Peki Cartesi’nin hesaplama oracle’ının farkı ne? Şirketlere veya belirli donanım kurulumlarına olan güven unsurunu aşındırıyor.”

Armstrong ve araştırma ekibi, Cartesi’nin oracle’ının her blokzincirinin kullanabileceği eksik bir parça olduğuna inanıyor. Önde gelen kripto para fenomenine göre bu teknoloji, yapay zeka için pazar yerleri oluşturmak, merkeziyetsiz sigorta ve seçenekler için risk hesaplamak ve hatta e-sporda kazananları doğrulamak için gerekli.

Armstrong, Cartesi’nin blokzincirleri ve uygulamalarının kullanım senaryosunu benimsediği için büyük bir geleceğe sahip olmasını beklediğini söylüyor:

“Sözlerime kulak verin. Cartesi yılın geri kalanında bir canavar haline gelecek, onlarca uygulama tarafından kullanılacak ve uzun süre akıllı sözleşme blokzinciri ekosisteminde önemli bir oyuncu olacak. Bu daha yeni başlıyor.”


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x