Yükleniyor...

Haftanın En Çok Kazandıran Kripto Para Birimleri (1 Mart – 7 Mart)

Investing.

haftanin en cok kazandiran kripto para birimleri 1 mart 7 mart

Investing.com verilerine göre, piyasa değeri açısından en büyük ilk 25 kripto para birimi içerisinde, haftanın en çok kazandıran kripto para birimi %50.85 oranında kazanım ile Uniswap (UNI) oldu.

Önde gelen DeFi platformu, sert piyasa düşüşüyle birlikte 21 dolara kadar gerilemişti. Son 7 günde ise UNI, bugünkü %12 oranındaki yükselişiyle birlikte, kayıplarını neredeyse tamamen geri aldı.

UNI, yayın saati itibariyle 31.25 dolar seviyesinden işlem görüyor.

2. VeChain (VET)

VeChain yükselişini sürdürüyor. Önde gelen altcoin, bu hafta %49.31 oranında değer kazanarak, haftanın en çok kazandıran ikinci kripto para birimi oldu.

Son 24 saatte %7 oranında yükselen VET, son 30 günde ise %101 oranında değer kazandı. VET, yayın saati itibariyle 0.055 dolar seviyesinden işlem görüyor.

3. THETA (THETA)

THETA, %44.12 oranında kazanımla bu haftanın en çok kazandıran üçüncü kripto para birimi oldu.

Son 24 saatte %4 oranında yükselen altcoin, son 30 günde ise %97 oranında değer kazandı. THETA, yayın saati itibariyle 4.19 dolar seviyesinden işlem görüyor.

4. Aave (AAVE)

Önde gelen bir diğer DeFi platformu olan Aave, bu haftanın en çok kazandıran dördüncü kripto para birimi. Son 24 saatte %12’ye kadar kazanım elde eden AAVE, aynı zamanda günün de en çok kazandıran kripto para birimi oldu. Detaylar için “Günün En Çok Kazandıran Kripto Para Birimi: 7 Mart” başlıklı haberimize göz atabilirsiniz.

Son geri çekilme ile 24 saatlik kazanımını %7’ye kadar düşüren altcoin, son 30 günde %15 oranında değer kaybetti. AAVE, yayın saati itibariyle 395 dolar seviyesinden işlem görüyor.

5. Nem (XEM)

Bu haftanın en çok kazandıran beşinci kripto para birimi ise, %24.41 oranında kazanım elde eden Nem (XEM) oldu. Yakın zamanda gerçekleşmesi beklenen bir ağ güncellemesi bulunan XEM, geçtiğimiz günlerde iyi bir yükseliş yakalamıştı.

Son 24 saatte %3 oranında düşüş yaşayan altcoin, son 30 günde ise %172 oranında değer kazandı. XEM, yayın saati itibariyle 0.719 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Haftanın en çok kazandıran diğer kripto para birimleri için aşağıdaki görseli inceleyebilirsiniz.

haftanin en cok kazandiran kripto para birimleri 1 mart 7 mart 1
Kaynak: Investing.com

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x