Yükleniyor...

Proof Collections, Gralis’in dördüncü sezonunu tanıttı

Proof Collective, Grails NFT koleksiyonunun dördüncü sezonunu tanıtıyor.

Moonbirds Feat

Proof Collective, Grails NFT koleksiyonunun dördüncü sezonunu tanıtıyor.

Grails IV, başlangıçta sanatçıların kimliklerini gizli tutarak koleksiyonerlerin ilgisini çekmeyi amaçlayan 20 sanatçının eserlerini içeriyor.

MoonBirds’ün arkasındaki şirket olan Proof Collective Gralis’in dördüncü sezonunu tanıttı

Proof Collectice, kripto paranın son boğa koşusundan bu yana düşen NFT alım satım ve fiyatlarına rağmen “dijital sanat rönesansını ilerletmeyi” hedefliyor. Grails koleksiyonu, popüler Bored Ape Yacht Club ve CryptoPunks gibi profil resimleri (PFP) yerine güzel sanatlar olarak sunulmaktadır. Tanınmış web3 sanatçılarından Tyler Hobbs, Larva Labs ve Refik Anadol gibi isimlerin çalışmalarını barındırıyor.

ERC 6956

Proof, yakın zamanda Mythics adlı 20.000 NFT koleksiyonunu piyasaya sürerek mevcut PFP markası Moonbirds’ü genişletti. Mythic için basım süreci en az 200 gün sürecek.

Grails NFT’leri Sotheby’s gibi ünlü müzayede evleri tarafından da ilgi görmekte. Bir zamanlar başarısız bir kripto girişim şirketi olan Three Arrows Capital’e ait olan Grails NFT’lerin satışı, milyonlarca dolarlık bir gelir elde etmişti.

Proof’un Grails serisi, sanat ve sanatçıyı birbirinden bağımsız bir deneyim olarak sunarak koleksiyonerleri çeken ilgi çekici bir yaklaşım sunuyor. Eserlerin arkasındaki sanatçıların kimlikleri gizli tutularak, koleksiyonerlerin yalnızca parçaların kendisiyle etkileşime girmesi sağlanıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x