Render'dan (RNDR) korkutan hareket: Tutunamazsa sıkıntı büyük! • Coinkolik
Yükleniyor...

Render’dan (RNDR) korkutan hareket: Tutunamazsa sıkıntı büyük!

Son iki ayda yüzde 100'den fazla artış göstererek neredeyse tüm altcoin'leri sollayan Render (RNDR) yavaş yavaş yatırımcısını korkutmaya başladı.

mina düşüş yaşadı

Son iki ayda yüzde 100’den fazla artış göstererek neredeyse tüm altcoin’leri sollayan Render (RNDR) yavaş yavaş yatırımcısını korkutmaya başladı.

Yapay zeka coin’lerinin popüler isimlerinden RNDR, Eylül ayından Ekim sonuna kadar çok etkili bir performans ortaya koymuştu. BTC‘nin de yükselmesi RNDR için adeta bir itici güç oldu ve coin fiyatını kısa sürede ikiye katladı. Fakat bu ivmenin bir noktada sona gelmesi ve BTC’nin dün itibarıyla bir miktar geri çekilmesi RNDR için şok etkisi yarattı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Son 24 saatte yüzde 12,99 oranında düşüş yaşayarak “En Çok Kaybedenler” listesinin ikinci sırasına oturan RNDR adına teknik analiz ne durumda?

Ekran Resmi 2023 11 03 09.38.51 2

Kısa sürede yüzde 20’yi aşan düşüş: Yatırımcılar panikte!

Son haftaların en çok yükselen coin’lerinden olan RNDR kısa sürede 2,687 dolardan 2,131 dolara gelerek toplamda yüzde 20,68’lık bir düşüş kaydetti. Yatırımcısının uzun süredir yükselişe alışkın olması düşüşle başlayan panik havasını daha da artırdı. Güncel olarak direnç seviyesine zorlayan RNDR’de hangi fiyat bölgeleri önemli?

BTC’nin düşüş yönlü seyretmesi, RNDR’nin kırmızı kutunun altında kalması veya sektör bazlı bir Fud gelişme, token’ın düşüş yönlü ivmesini artıracaktır. Böylesi bir durumda geri çekilme beklenebilecek seviyeler sırasıyla 2,031 – 1,721 – 1,533 ve 1,256 dolardır. Negatif senaryonun devam etmesi halinde ise kısa-orta vadeli fiyat yapısında daha da dip seviyeler görülebilir.

Ekran Resmi 2023 11 03 11.18.03

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x