Yükleniyor...

Riot Games, Ahbap’a 100 Bin Dolar Bağış Yaptı

League of Legends’in mimarı Riot Games, deprem bölgesine destek kapsamında, Ahbap Derneği’ne 100 bin dolar bağış yaptı.

riotgames

League of Legends’in mimarı Riot Games, deprem bölgesine destek kapsamında, Ahbap Derneği’ne 100 bin dolar bağış yaptı.

Kahramanmaraş merkezli ve 10 ilimizin doğrudan etkilendiği deprem faciasında dünyanın dört bir yanından yardım kampanyaları düzenlenmeye devam ediyor. Birçok kurum ve kuruluşun destek olduğu kampanyalara bir yenisi de Riot Games tarafından eklendi.

İlk Adım Olarak 100 Bin Dolar Bağışlandı

Riot Games, ilk adım olarak 100.000 USD tutarında bağışı Ahbap Derneği’nin hesaplarına yatırdıklarını duyurdu. Tüm topluluğun desteğini beklediklerini söyleyen Riot Games, International Medical Corps organizasyonuna yaptıkları bağışlara da iki katı ekleme yaparak desteklerini devam ettireceklerini belirtti. 

Los Angeles merkezli Amerikan video oyun geliştiricisi olan Riot Games, depremzedelere destek olmak amacıyla bir bağış kampanyası oluşturduklarını açıkladı. Proje, resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı duyuruda, Ahbap platformunun bağlantısını paylaşarak şu ifadelere yer verdi: “Riot Games olarak depremden etkilenen herkese destek olmak adına küresel çapta bir bağış kampanyasını hayata geçiriyoruz. Sizlerin de desteklerinize ihtiyacımız var! Bağışlarınızı bağlantıdan yapabilirsiniz, hep birlikte yaralarımızı sarmak umuduyla…” 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x