Yükleniyor...

Ripple CTO’su David Schwartz, Stabil Koin İddialarına Yanıt Verdi

Ripple CTO'su David Schwartz, şirketin XRP'yi Ripple stabil koin'i (XRPSC) ile değiştireceği hakkındaki iddiaları reddetti.

Ripple

Ripple CTO’su David Schwartz, şirketin XRP’yi Ripple stabil koin’i (XRPSC) ile değiştireceği hakkındaki iddiaları reddetti.

XRP piyasa değerine göre dünyanın ünlü dijital para birimlerinden biridir. Varlık, pazardaki yerini sağlamlaştırmak için yeni ürün teklifleri ile gelen dijital para birimlerinden biri olarak bilinir. Tüm hafta boyunca manşetlerde, Brad Garlinghouse’un kapalı kapılar ardında Brezilya Merkez Bankası yetkilileri ile görüştüğü yazıldı. Dördüncü sıradaki kripto para birimi ile bir stabil koin oluşturulması hakkındaki spekülasyonlar ise ortalığı karıştırdı.

Ripple, Jed McCaleb tarafından tasarlandı ve Arthur Britto ve David Schwartz tarafından inşa edildi. Ripple, gerçek zamanlı brüt ödeme sistemi, döviz bozdurma ve havale ağı sunar. Açık kaynaklı dağıtılmış bir protokole dayanır ve fiat para birimlerini ve kripto para birimlerini temsil eden token’ları destekler.

Ripple ağındaki yeni gelişmeler, genellikle Ripple Ledger’da (XRPL) güncellenir. Ripple’ın yeni icatlarının çoğu bu aşamada gecikir, çünkü herhangi yeni bir gelişme Ripple Ledger’da, iki hafta üst üste %80 oy almalıdır. Emanet, dalgalanma kontrolleri gibi faktörler, Ripple’ın bu süreçte geçmek zorunda olduğu aşamalar arasındadır.

Ripple ve Stabil Koin Spekülasyonları

Stabil koinler, destekledikleri varlıkların fiyat istikrarını sağlamaya yardımcı olan yeni bir kripto para sınıfıdır. Şu anda stabil koinlere yüksek düzeyde ilgi vardır. Stabil koinlerin popüler örnekleri arasında Tether (USDT), Paxos Standard (PAX) ve Binance USD’si bulunmaktadır. (BUSD).

Ripple’ın kendi stabilcoinini oluşturmasıyla ilgili son spekülasyonlar hakkında David Schwartz bir tweet attı.

Bu tweet açıkça, Ripple’ın stabil koinlerle ilgili önceliklerine dair fikir vermektedir.

Kripto paraların birçoğunun uçucu olduğu bilinmektedir. Buna daha iyi katma değer yaratacak yeni inovasyonlar dahil olmak üzere, birçok etkinlik bulunmaktadır. Bir Ripple stabil koin oluşturulması öncelik olmayabilir ancak ilerde ne olacağını zaman gösterir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x