Yükleniyor...

Ripple (XRP) Fiyatı Baskı Altında! Boğalar Süreci Değiştirebilecek mi?

Kripto piyasasının önemli trader'larından ve analistlerinden Big Cheds, yaptığı son paylaşımda Ripple'ın (XRP), Bitcoin (BTC) karşısında oldukça değer kaybettiğine değindi.

Ripple fiyati ne olur

Kripto piyasasının önemli trader’larından ve analistlerinden Big Cheds, yaptığı son paylaşımda Ripple’ın (XRP), Bitcoin (BTC) karşısında oldukça değer kaybettiğine değindi. Analistin paylaştığı grafikte XRP/BTC işlem çiftinin sonuca ulaşamayan bir sıçramadan sonra kırmızı mumların tekrardan ortaya çıktığı görülüyor.

XRP/USD grafiği ise Bitcoin’e karşı biraz daha olumlu denilebilir. Yazım sırasında 0,16 dolar seviyesinden işlem gören Ripple, 12 Mart günü yaşanan ve “Kara Perşembe” olarak tarihe geçen çöküşün ardından yüzde 50’ye yakın bir değer kaybederek yılın en düşük seviyesi olan 0,11 dolara kadar düşmüştü.

XRP-USD-Parite

2019 yılını büyük bir hayal kırıklığı ile kapatan kripto varlık 2020’nin başlarına umut verici bir şekilde başladı ve yüzde 90’a yakın değer kazanmıştı. Fakat şu an için tüm kazanımları sil durumda. Ripple, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,29 dolar seviyesinden oldukça uzakta. Birçok analiste göre de Ripple’daki düşüş trendi bir süre daha devam edebilir.


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Emre
Emre
3 yıl önce

Kardeş eşek anırsa önemli yada ünlü analist diye çevirip koyuyorsunuz buraya.Sizin kendi yorumlarını yapacak analist yada yazarınız yok mu?

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x