Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Haberleri Ripple (XRP) Fiyatı Baskı Altında! Boğalar Süreci Değiştirebilecek mi?

Ripple (XRP) Fiyatı Baskı Altında! Boğalar Süreci Değiştirebilecek mi?

ABONE OL:google-news

Kripto piyasasının önemli trader’larından ve analistlerinden Big Cheds, yaptığı son paylaşımda Ripple’ın (XRP), Bitcoin (BTC) karşısında oldukça değer kaybettiğine değindi. Analistin paylaştığı grafikte XRP/BTC işlem çiftinin sonuca ulaşamayan bir sıçramadan sonra kırmızı mumların tekrardan ortaya çıktığı görülüyor.

XRP/USD grafiği ise Bitcoin‘e karşı biraz daha olumlu denilebilir. Yazım sırasında 0,16 dolar seviyesinden işlem gören Ripple, 12 Mart günü yaşanan ve “Kara Perşembe” olarak tarihe geçen çöküşün ardından yüzde 50’ye yakın bir değer kaybederek yılın en düşük seviyesi olan 0,11 dolara kadar düşmüştü.

XRP-USD-Parite

2019 yılını büyük bir hayal kırıklığı ile kapatan kripto varlık 2020’nin başlarına umut verici bir şekilde başladı ve yüzde 90’a yakın değer kazanmıştı. Fakat şu an için tüm kazanımları sil durumda. Ripple, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,29 dolar seviyesinden oldukça uzakta. Birçok analiste göre de Ripple’daki düşüş trendi bir süre daha devam edebilir.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
KaynakUtoday
Semih Alkan
Semih Alkan
Semih Alkan, 1992 yılında Ankara’da doğdu. Atılım Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümü mezun olan Semih, öğrencilik yıllarında teknoloji haber editörlüğü yapmış daha sonra kripto paralara olan ilgisi onu bu konuda yazarlığa sürüklemiştir.

1 Yorum

  1. Kardeş eşek anırsa önemli yada ünlü analist diye çevirip koyuyorsunuz buraya.Sizin kendi yorumlarını yapacak analist yada yazarınız yok mu?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar