Yükleniyor...

Ripple (XRP) Fiyatı Hareketlendi!

Üçüncü en büyük kripto para birimi son iki hafta içinde 0,17 dolar seviyesine kadar yükseldi ve trader'lar şimdi yapılan eleştirilere rağmen XRP fiyatının 0,20 doları kırmasını bekliyorlar.

XRP Fiyatı Hareketlendi Boğalar Yeni Zirveye Ulaşabilecek Mi

Üçüncü en büyük kripto para birimi son iki hafta içinde 0,17 dolar seviyesine kadar yükseldi ve trader’lar şimdi yapılan eleştirilere rağmen XRP fiyatının 0,20 doları kırmasını bekliyorlar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

12 Mart’ta Bitcoin fiyatının yüzde 50’lik çöküşünden sonra en popüler üçüncü kripto para birimi olan XRP, 0,1236 dolara kadar düştü ve şimdi 0,1760 dolar seviyesinde işlem görüyor.

XRP likidite endeksi, 13 Mart’ta meydana gelen güçlü düşüşün ardından Avustralya’da tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmak için güç kazanmaya başladı. Yatırımcılar şimdi XRP’nin kısa vadede hangi yöne gideceğine karar veremiyorlar, ancak çoğu görüş boğa koşusunun başlayacağı yönünde.

“XRP Fiyatı 0,225 Dolara Çıkabilir”

TradingView analistlerinden Lingrid, XRP’nin yukarı doğru bir çıkış yaşayacağını ve bir sonraki hedef olarak 0,225 dolar seviyesine ulaşacağını düşünüyor. Analist, boğa tahminini XRP’nin direnç çizgisini kırdığını söyleyerek şu şekilde açıkladı:

XRP/USD direnç çizgisini kırdı. XRP/USD’nin yükseleceğine bahse bile girerim. XRP fiyatın 0,225 dolar seviyesine ulaşacağını tahmin ediyorum.

XRP seviyesinde yükseliş bekleyen başka bir kripto para analisti olan Captain Faibik, XRP’nin kısa vadede 0,25 dolar seviyesini hedeflediğini ve yatırımcılarına orta vadede yüzde 40-50 kar getireceğini belirtti.

XRP Düşebilir

Ancak herkes boğa görüşüne sahip değil. Trader Nagihatoum, Yükselen Kama deseninin gösterildiği bir grafik paylaştı. Trader, bu kuruluma Ayı Bayrağı diyerek, XRP’nin derin bir dalma yapmasını ve 0,0938 dolara ulaşmasını bekliyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x