Yükleniyor...

Ripple Yetkilisi, Kripto Sektörünün Çöküşü ile İlgili Konuştu

Ripple yetkilisi Sendi Young, kripto sektöründe yaşanan çöküşü değerlendirdi.

sendi young

Ripple yetkilisi Sendi Young, kripto sektöründe yaşanan çöküşü değerlendirdi.

Londra merkezli medya devi Financial News’e konuşan Ripple’ın Avrupa’daki Genel Müdürü Sendi Young, kripto para sektöründe yaşanan çöküşün, elverişsiz makroekonomik ortamdan ileri geldiğini söyledi.

Ripple Yetkilisi, Gidişat Konusunda Kararsız

Young, kripto sektörünün geleneksel borsalar ile artan güçlü korelasyonları sebebiyle, kripto sektörünün düzeltmenin en dip noktasına ulaşıp ulaşmadığını tahmin etmenin zor olacağını söylüyor.

Young, teknolojide yaşanan değişimin, kısa vadeli fiyat performansına kıyasla daha önemli olduğunu dile getirdi.

Ripple yetkilisi, birçok kripto para projesinin piyasalarda yaşanan düşüşe rağmen fon toplamaya da devam ettiğini belirtti.

Sektörde yaşanan çöküşe rağmen Ripple, işe alımlarını sürdürüyor. ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase ve Winkevoss kardeşlerin kripto borsası Gemini gibi devasa firmalar ise personel sayısını önemli ölçüde azaltmış durumda. Ripple, ilerleyen dönemlerde daha fazla personeli de işe alacaklarını doğruladı.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, şirketin bu fırtınayı atlatabilecek finansmana sahip olduğunu dile getirdi.

Ripple ve SEC Davası Devam Ediyor

Ripple’ın ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile olan davası ile ilgili de konuşan Young, düzenleyici belirsizliğin kripto para endüstrisindeki inovasyonu tehlikeye attığını ifade etti. Young bununla birlikte Birleşik Krallık, Japonya ve Avrupa Birliği düzenleyicilerini kripto para düzenlemeleri için öncü bir rol üstlendikleri gerekçesiyle övdü.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner