Yükleniyor...

Ripple’dan 1.2 Milyar XRP’lik Yeni Yıl Sürprizi

Ripple, yeni yılın ilk gününde piyasaya yine yüklü miktarda XRP sürdü.

Ripple

Ripple, yeni yılın ilk gününde piyasaya yine yüklü miktarda XRP sürdü. Twitter’daki “Whale Alert” hesabı, 2020’nin ilk gününde Ripple’ın 255.6 milyon XRP’yi “Fon 1 Cüzdanı”na taşıdığını bildirdi.

Yaklaşık 48 milyon dolar değerindeki XRP’lerinin Ripple’ın kurucu ortağı Chris Larsen’e ait olduğu belirtilen bir cüzdana gönderildiği bildiriliyor. Bu Ripple cüzdanı, şirketin kurucu ortağı ve aynı zamanda Silikon Vadisi’nin risk yatırımcılarından biri olan Chris Larsen tarafından oluşturulduğu Blockchain kayıtlarından görülebiliyor. Ripple’ın yaptığı transfer sonrası cüzdanın bakiyesi 266 milyon XRP’ye çıktı.

Ripple, bu işleme ek olarak yeni yılın ilk gününde yine yatırımcılarının çıkarlarını hiçe sayarak, cüzdanından 1 milyar XRP’yi çıkardı. Şirketin artık her ay piyasaya yüklü miktarlarda token sürmesi sıradan hale gelmiş durumda. Ripple, OTC piyasalar üzerinden satışını yaptığı XRP’lerin ekosisteminin geliştirilmesi için gerekli olduğunu iddia ediyor.

Yeni yılın ilk gününde çıkışı yapılan 1 milyar XRP ve Chris Larsen’in cüzdanına taşınan 256 milyon XRP ile birlikte, piyasaya sürülen XRP’nin toplam miktarı yaklaşık 240 milyon dolar oldu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x