Yükleniyor...

Ripple’dan 20 Milyon XRP’lik Dev Transfer!

XRPL Monitor izleme hesabı, Ripple blockchain decacorn'un 20 milyon XRP'yi taşıyarak; bu XRP'lerin yarısını Bitstamp'taki ODL koridoruna aktardığını Twitter'da bildirdi.

XRPL Monitor izleme hesabı, Ripple blockchain decacorn’un 20 milyon XRP’yi taşıyarak; bu XRP’lerin yarısını Bitstamp’taki ODL koridoruna aktardığını Twitter’da bildirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bu arada, Avrupa merkezli borsa da 20 milyon XRP’yi taşıdı ve eski Ripple CTO’su Jed McCaleb de nakit para alabilmek için 5,7 milyon XRP gönderdi.

Ripple 20 milyon XRP’yi Taşıdı, Yarısı Bitstamp’a Gidiyor

XRPL monitörü, San Francisco merkezli DLT şirketi Ripple’ın 20 milyon XRP’yi RL18-VN cüzdanından (fiat para birimi cinsinden 4.979.715 dolara denk geliyor) hareket ettirerek bir transfer yaptığını bildirdi.

Bu miktarın yarısı, Ripple’ın ODL koridorlarından biri olarak kullandığı, Lüksemburg merkezli bir kripto para borsası olan Bitstamp’a gönderildi.

https://twitter.com/XRPL_Monitor/status/1305541189463142400

Ripple’ın Dünya Genelindeki ODL Koridorları

Blockchain devi, bilindiği üzere dolaşımdaki tüm XRP arzının yaklaşık yarısına sahip. Ripple, XRP rezervlerini yatırım projeleri ve hayır kurumları için kullanıyor ve ayrıca finans kurumlarına satıyor.

Ancak son zamanlarda Ripple, XRP satışlarını yavaşlatma niyetinde olduklarını bildirdi.

Ripple’ın MoneyGram havale devi ile birlikte oluşturduğu diğer ODL koridorları Meksika, Avustralya ve Filipinler’de bulunuyor.

Coinkolik tarafından daha önce bildirildiği gibi; bu yılın sonuna kadar Ripple, Afrika ve Asya’da ODL koridorlarını daha fazla kullanmak istiyor.

Jed McCaleb, XRP’sini Nakde Çevirmeye Devam Ediyor

Ripple’ın eski üst düzey yöneticisi (CTO) ve kurucusu Jed McCaleb, XRPL Monitor’un bildirdiği üzere bugün “tacostand” cüzdanından başka bir 5.7 milyonluk XRP’yi taşıdı.

İtibari para birimi bazında bu miktar 1.418.053 dolara eşittir. Jed McCaleb, 2013’ten beri Ripple’dan aldığı devasa XRP miktarlarını satıyor.

Bu, kendisi ile şirket arasındaki Ripple’ın kurucusu olması sebebiyle ilgili anlaşmanın bir parçası olarak göze çarpıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x