Anasayfa Altcoin Haberleri Ripple'dan 20 Milyon XRP'lik Dev Transfer!

Ripple’dan 20 Milyon XRP’lik Dev Transfer!

ABONE OL:google-news

XRPL Monitor izleme hesabı, Ripple blockchain decacorn’un 20 milyon XRP’yi taşıyarak; bu XRP’lerin yarısını Bitstamp’taki ODL koridoruna aktardığını Twitter’da bildirdi.

Bu arada, Avrupa merkezli borsa da 20 milyon XRP’yi taşıdı ve eski Ripple CTO’su Jed McCaleb de nakit para alabilmek için 5,7 milyon XRP gönderdi.

Ripple 20 milyon XRP’yi Taşıdı, Yarısı Bitstamp’a Gidiyor

XRPL monitörü, San Francisco merkezli DLT şirketi Ripple’ın 20 milyon XRP’yi RL18-VN cüzdanından (fiat para birimi cinsinden 4.979.715 dolara denk geliyor) hareket ettirerek bir transfer yaptığını bildirdi.

Bu miktarın yarısı, Ripple’ın ODL koridorlarından biri olarak kullandığı, Lüksemburg merkezli bir kripto para borsası olan Bitstamp’a gönderildi.

Ripple’ın Dünya Genelindeki ODL Koridorları

Blockchain devi, bilindiği üzere dolaşımdaki tüm XRP arzının yaklaşık yarısına sahip. Ripple, XRP rezervlerini yatırım projeleri ve hayır kurumları için kullanıyor ve ayrıca finans kurumlarına satıyor.

Ancak son zamanlarda Ripple, XRP satışlarını yavaşlatma niyetinde olduklarını bildirdi.

Ripple’ın MoneyGram havale devi ile birlikte oluşturduğu diğer ODL koridorları Meksika, Avustralya ve Filipinler’de bulunuyor.

Coinkolik tarafından daha önce bildirildiği gibi; bu yılın sonuna kadar Ripple, Afrika ve Asya’da ODL koridorlarını daha fazla kullanmak istiyor.

Jed McCaleb, XRP’sini Nakde Çevirmeye Devam Ediyor

Ripple’ın eski üst düzey yöneticisi (CTO) ve kurucusu Jed McCaleb, XRPL Monitor’un bildirdiği üzere bugün “tacostand” cüzdanından başka bir 5.7 milyonluk XRP’yi taşıdı.

İtibari para birimi bazında bu miktar 1.418.053 dolara eşittir. Jed McCaleb, 2013’ten beri Ripple’dan aldığı devasa XRP miktarlarını satıyor.

Bu, kendisi ile şirket arasındaki Ripple’ın kurucusu olması sebebiyle ilgili anlaşmanın bir parçası olarak göze çarpıyor.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Kaynaku.today
Türkan Babacan
Türkan Babacanhttps://www.coinkolik.com
Uzun yıllardır İngilizce dilinde çevirmenlik, tercümanlık, bakanlıklarda proje danışmanlıkları yapan Türkan, aynı zamanda iyi düzeyde İspanyolca da bilmektedir. Hukuk fakültesi mezunu olan Türkan; çok yönlü olmayı sevmekte, bir süredir de kripto para birimleri alanında uzmanlaşmaya çalışmaktadır. Bu disiplinleri birleştirerek bilişim hukuku üzerine bir yüksek lisans eğitimi hedeflemektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

957BeğenenlerBeğen
723TakipçilerTakip Et
23,530TakipçilerTakip Et
870AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar