Robinhood, Bu Yılın Mayıs Ayında İşlem Hacminde Düşüş Yaşadı • Coinkolik
Yükleniyor...

Robinhood, Bu Yılın Mayıs Ayında İşlem Hacminde Düşüş Yaşadı

Robinhood, son verilere göre mayıs ayında kripto ticaret hacminde düşüş yaşadı.

robinhood kripto paralar icin yeni ozelligini kullanima sundu

Robinhood, son verilere göre mayıs ayında kripto ticaret hacminde düşüş yaşadı.

Şirketin açıkladığı verilere göre kripto ticaret hacmi bir önceki aya göre yüzde 43 geriledi. Bu gerileme ile birlikte 2,3 milyar dolarlık hacim döndü.

Robinhood, Kripto Ticaretinde Bir Önceki Aya Göre Yüzde 43 Gerileme Yaşadı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Robinhood, Mayıs ayında kripto ticaret hacminde keskin bir düşüş yaşadı. Şirketin açıkladığı verilere göre, kripto paralar için ticaret hacmi mayıs ayında bir önceki aya göre yüzde 43 düşerek 2,1 milyar dolara geriledi. Yıllık bazda ise kripto ticaret hacmi yüzde 68 oranında geriledi.

robinhood 2

Robinhood, düzenli incelemesi sırasında üç token’ı listeden çıkardı ve platformda sadece 15 kripto para birimi kaldığını duyurdu. Bu token’lar, Cardano (ADA), Polygon (MATIC) ve Solana (SOL) olarak karşımıza çıktı. Bu adım, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından Coinbase ve Binance’e karşı açılan davalarla ilgili olarak alındı. SEC, bu token’ları menkul kıymetler olarak sınıflandırdı.

Robinhood Markets’in baş uyum avukatı Dan Gallagher, şirketin 2021 yılında dijital varlıklar için özel amaçlı bir komisyoncu olarak kaydolmaya çalıştığını ancak bu girişimin başarılı olmadığını ifade etti. Coinbase ve Binance gibi diğer kripto borsaları da son zamanlarda ABD menkul kıymetler yasalarını ihlal etme suçlamalarıyla karşı karşıya kaldı. Robinhood ise şu ana kadar yalnızca kripto operasyonlarıyla ilgili olarak bir soruşturma celbi aldı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x