Yükleniyor...

SEC, Tronix Hakkında Bilgi Almak için Justin Sun’a Başvurdu

Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), bir bireysel başvuru sonrası Tronix hakkında bilgi edinmek istiyor.

SEC 2

Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), bir bireysel başvuru sonrası Tronix hakkında bilgi edinmek istiyor.

SEC, Troniz hakkında bilgi almak amacıyla Tron kurucusu Justin Sun ve birkaç YouTuber’ı bilgi vermeye çağırdı. SEC, Sun’a açılan davaya yanıt vermesi için 21 gün süre verdi.

SEC, Tronix Olayı Hakkında Bilgi Edinmek İstiyor

SEC, Tronix hakkında geçen ay gelen bir sivil şikayet sonrası Tron Foundation Ltd.’nin kurucusu Justin Sun, rapçi Soulja Boy ve YouTube müzik yıldızı Austin Mahone‘u çağırdı. SEC, Tronix ve BitTorrent belirteci BTT’nin kayıtsız menkul kıymet arzları olduğunu iddia ediyor.

justin sun sec

SEC, Sun, Mahone ve Soulja Boy’a bir çağrı yayınladı ve 21 gün içinde yanıt vermelerini istedi. Eğer cevap gelmezse, “şikayette talep edilen tazminat için” varsayılan olarak haklarında bir karar verileceği açıklandı.

SEC ayrıca Sun ve şirketlerinin dijital varlıklar da dahil olmak üzere menkul kıymetler teklif etmelerini bir daha yasaklamasını, gelirleri artı faizlerini kaybetmelerini ve hukuki cezalar ödemelerini istedi. Justin Sun’ın SEC‘in bu talebine ne cevap vereceği ise merak konusu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner