SEC Yetkilisi Hester Peirce, Düzenleyici Belirsizlikler Hakkında Konuştu • Coinkolik
Yükleniyor...

SEC Yetkilisi Hester Peirce, Düzenleyici Belirsizlikler Hakkında Konuştu

SEC yetkilisi Hester Peirce, düzenleyici belirsizliklerin Amerikalıların üzerinde baskı oluşturduğunu ifade etti.

gary gensler sec

SEC yetkilisi Hester Peirce, düzenleyici belirsizliklerin Amerikalıların üzerinde baskı oluşturduğunu ifade etti.

Kirpto para piyasası SEC‘in baskısı altında eziliyor. Bununla birlikte büyük şirketlerin de kripto alanındaki fiyatlamalar da geriye gitti.

SEC Yetkilisi Düzenleyici Belirsizlikler Hakkında Konuştu

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

SEC yetkilisi Hester Peirce, Coinage Media’dan Zack Guzman ile yaptığı bir röportajda, kripto dünyasındaki düzenleyici belirsizliğin Amerikalı yatırımcılara zarar verdiğini belirtti. Peirce, spot Bitcoin ETF başvurularının endişe verici olduğunu ve SEC’in bu konuya daha fazla odaklanması gerektiğini söyledi.

sec kripto

Peirce, Zack Guzman’a verdiği röportajda, spot Bitcoin ETF’lerine uygulanan standartların sürekli değiştiğini ve diğer ürünlere uygulanan standartlarla tutarlı olmadığını ifade etti. SEC, vadeli işlemlere dayalı Bitcoin ETF’lerine onay vermişken, henüz bir spot Bitcoin ETF’sini onaylamadı. Peirce, diğer ülkelerde spot ürünlere yönelik talebin olduğunu ve mantıklı bir düzenleyici çerçevenin oluşturulması gerektiğini belirtti.

Düzenleyici belirsizliğin Amerikalılar için zararlı olduğunu dile getiren Peirce, bazı şirketlerin veya projelerin bu belirsizlik nedeniyle ABD’yi terk etme veya tamamen kapanma seçeneklerini değerlendirebileceğini söyledi. Peirce, düzenleyici netliğin eksikliğini eleştirdi ve bu belirsizliğin gerçekleştirmenin Amerikan halkına hizmet etmediğini vurguladı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x