Shiba (SHIB) potansiyel bir yükselişe hazırlanıyor • Coinkolik
Yükleniyor...

Shiba (SHIB) potansiyel bir yükselişe hazırlanıyor

"SHIB eğer 50 günlük üssel ortalamanın üzerinde kalıcılık sağlarsa.

SHIB Shiba Grafik

“SHIB eğer 50 günlük üssel ortalamanın üzerinde kalıcılık sağlarsa…”

Kripto para piyasası son günlerde boğa sinyalleri veren bir yükselişe tanıklık etti. LINK, TRB ve FLOKI gibi birçok altcoin piyasadan ayrışan yükselişlere imza attı. Bitcoin (BTC) kaynaklı yükseliş trendinde gözler Shiba’nın sosyal medya platformuna ve SHIB fiyatına çevrildi.

Shiba (SHIB) grafik analizi: Neler olabilir?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Popüler memecoin’lerden Floki’nin (FLOKI) yaşadığı yükseliş dikkatleri Shiba’ya (SHIB) çevirdi.

SHIB uzun süredir ekosistemindeki gelişmelerle gündemde. Katman-2 blokzinciri Shibarium aktivite artışıyla dikkatleri üzerine çekmişti. Son günlerde SHIB tarafında yakımların şiddetlendiği ve hacimlerin arttığı da görüldü.

Shiba hareketli günlerden geçse de SHIB bir türlü beklenilen çıkışı gerçekleştiremedi. SHIB fiyatı uzun süredir aşağı yönlü hareket ediyordu. Ancak BTC’nin yükselişiyle SHIB tarafında düşen trendin kırıldığı görüldü. Keza SHIB’in balina aktivtelerinde de hareketlilik söz konusu. Bir balina 31,5 milyon dolarlık SHIB’lerini taşıdı.

Kripto platformu Utoday, Söz konusu yükselişin yüzde 15’e kadar ulaşabileceği tahmin ediliyor. Yükselişin temelinde düşüş trendinin kırılması ve hareketsel ortalamanın üzerindeki fiyat seyri yer alıyor.

SHIB Shiba

SHIB’in 50 günlük hareketli ortalamayı geçmesi halinde 200 günlük hareketli ortalamaya kadar yükseliş yaşaması ihtimaller dahilinde. Bu hareket, potansiyel olarak yüzde 15’e yakın bir yükselişi öne çıkarıyor. Ancak SHIB, 50 günlük üssel ortalamanın üzerinde kalıcılık sağlayamazsa düşüş trendine geri dönebilir.

SHIB, 0.00000674 dolar desteğinden de güç alarak, yüzde 8’e yakın bir yükseliş yaşadı. SHIB’in yükselişinde BTC etmen olsa da FLOKI’nin piyasadan ayrışması beklentileri artırdı.

SHIB’in yükselişi, 0.00000730 dolar direncine takılmış durumda. Bu direnç bölgesinin aşılması ve üzerinde kalıcılığın sağlanması önemli durumda. SHIB, yükselişi sürdürürse ve 0.00000730 direncini aşarsa, 0.00000750 doları hedefleyebilir. Tüm bu dirençlerin alım baskısıyla aşılması halinde, SHIB tarafında 0.00000775 dolar görülebilir.

Düşüşün başlaması ise SHIB için 0.00000697 dolar desteğini ön plana çıkaracaktır. Bu destek noktasının kaybedilmesi, SHIB fiyatını tekrar 0.00000674 dolara indirebilir.

SHIB, volatilitesi yüksek kripto para birimlerinden biri.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x