Yükleniyor...

THORChain Ana Ağı, Güvenlik Sorunuyla Durduruldu!

Zincirler arası likidite protokolü olan THORChain'in, muhtemel bir ağ güvenlik açığından dolayı ana ağındaki çalışmaların duraklatıldığını bildirildi.

thorchain

Zincirler arası likidite protokolü olan THORChain’in, muhtemel bir ağ güvenlik açığından dolayı ana ağındaki çalışmaların duraklatıldığını bildirildi.

THORChain, firma için yayınlanan ağ açığı hakkındaki raporları doğrulayarak, ana ağınının çalışmalarını durdurma kararı aldı. THORChain, sosyal medya üzerinden 28 Mart tarihinde yaptığı bir duyuru ile güvenlik açığının yaratabileceğe sorunlara karşı tedbir amaçlı” ağın faaliyetlerini beklemeye aldığını ifade etti. Gerçekleşen duyuru, THORChain’in likidite platformu olan Nine Realms ve özel güvenlik ekibi THORSec’in, şirketteki güvenlik açığına ilişkin “alınan raporları benimsemesinden sonra” geldi.

THORChain Yetkililerinden Uyarı Geldi

THORChain geliştiricilerinden sosyal medya aracılığıyla konuya dair paylaşımlar geldi. Geliştirici ekibinde çalışan bir kişinin Twitter üzerinden yaptığı duyuru dikkatleri çekti. Güvenlik açığına dair raporların vurgulandığı sosyal medya gönderisinde, dikkatli olunması konusunda uyarılar yapıldı

Ağ üzerindeki güvenlik açığının diğer unsurları da tetikleyebileceği söz konusu haline geldi. THORChain yatırımcıları ve topluluğu konu üzerindeki iletişimlerini artırırken şirket tarafından konunun iyileştirilmesiyle ilgili faaliyetlerin devam edildiği bildirildi.


Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner