Yükleniyor...

Tomorrow Crypto SPAC Birleşmesiyle Halka Açılacak

Tomorrow Crypto, Nasdaq borsasında yer alan Globalink Investment Inc ile SPAC birleşmesi yoluyla halka açılıyor.

Tomorrow Crypto SPAC Birlesmesiyle Halka Acilacak

Tomorrow Crypto, Nasdaq borsasında yer alan Globalink Investment Inc ile SPAC birleşmesi yoluyla halka açılıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto madenciliği altyapı şirketi Tomorrow Crypto, müşterilerinin Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) madenciliği yapması için altyapı kurmak istiyor. Madencilik altyapı şirketi, Globalink ile yapılan SPAC (Birleşme Amaçlı Ortaklık) aracılığıyla halka açılıyor. Böylece şirket, sürekli gelişimini sürdüren blockchain pazarında daha fazla büyüme fırsatı yakalamış olacak.

ABD merkezli Tomorrow Crypto ve Globalink Investment Inc. ile yapılan birleşme amaçlı ortaklık, kripto madenciliği yapan müşterilere yeni bir altyapı sağlayacak. Birleşik şirket, Tomorrow Crypto Group Holding Inc. olarak adlandırılarak Nasdaq borsasındaki yerini alacak.

Yaklaşık 310 milyon dolar değerindeki işlem Tomorrow Crypto hissedarları ve düzenleyicilerin onayından geçecek. 2022 yılının dördüncü çeyreğinde ise şirketin eski adına veda edip yeni adıyla aktif olacağı belirtiliyor.

TheBlock haberine göre, Tomorrow Crypto CEO’su Mingliu Wang yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Tomorrow Crypto, ortaklıkla sürekli gelişen blockchain pazarında daha fazla büyüme fırsatı yakalayabilecek. Birleşik ekiplerimiz ve uzmanlığımız sayesinde Tomorrow Crypto’nun dünyanın önde gelen kripto madenciliği oyuncularından birisi. Küresel blockchain ekosisteminin önemli bir destekçisi olmak için kendisini daha iyi konumlandırabileceğine inanıyoruz”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x