Yükleniyor...

Üç Analizin Sonucu: Bitcoin (BTC) Önümüzdeki Hafta Büyük Bir Hamle Gerçekleştirebilir

Bu üç analiz, Bitcoin'in (BTC) bir ay boyunca yaklaşık 9.

Analiz Bitcoin BTC Önümüzdeki Hafta Büyük Bir Hamle Gerçekleştirebilir

Bu üç analiz, Bitcoin’in (BTC) bir ay boyunca yaklaşık 9.000 dolarlık bölgedeki konsolidasyonunun, BTC’nin volatilitesinin kritik bir seviyeye ulaşmasıyla sona erebileceğini söylüyor.

Bitcoin (BTC) Büyük Tasfiye Öncesi Seviyelerine Geri Döndü

Krypto para analisti CryptoBirb, lider kripto para biriminin dar bir aralıkta bir buçuk ay boyunca işlem yaptıktan sonra büyük bir hamle için hazırlandığını söyledi.

Kripto para stratejisti Edward Morra, BTC’nin volatilitesinin Mart ayında kripto para birimi çökmeden önce ulaştığı seviyeye geri döndüğünü vurguluyor.

Üç aylık dönemde en düşük seviyelere yaklaşan BTC volatilitesi tasfiye öncesi seviyelerine geri döndü. BTC’den önümüzdeki hafta ‘büyük hamleler’ beklenebilir.

Trader Cantering Clark, Edward Morra’nın Bitcoin’in volatilite konusundaki düşüncelerini yineledi ve BTC’nin düşük volatilitesinin patlayıcı bir hareket için zemin hazırladığını söyledi.

“Bildiğim tek şey, BTC’nin gerçekleşen ve beklenen volatilitesi sayesinde, herhangi bir yönde büyük bir adım atmamız gerektiğidir.”

Bu ayın başlarında kripto para borsası Kraken, önümüzdeki haftalarda yüksek BTC volatilite tahmin eden bir VIP Bitcoin analizi yayınladı. Rapor, lider kripto para biriminin ağdaki onaylanmamış işlemlerin sayısını gösteren bir ölçüm olan kripto para biriminin işlem sayısının arttığı belirtiliyor. Kripto para borsası, doğrulanmamış işlemlerde yaşanan artışların, artan volatilite dönemlerinden önce görüldüğüne işaret ediyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner