Üç Proje Temmuz'da Kilit Açılımı Yapıyor • Coinkolik
Yükleniyor...

Üç Proje Temmuz’da Kilit Açılımı Yapıyor

Optimism, Aptos ve ApeCoin Temmuz ayında kilit açılımı yapılacağını toplulukla paylaştı.

a

Optimism, Aptos ve ApeCoin Temmuz ayında kilit açılımı yapılacağını toplulukla paylaştı.

Bu ay, Optimism, Aptos ve ApeCoin gibi kripto ağları, önemli miktarda token kilidini açarak toplam değeri 100 milyon doları aşan token’leri dolaşımdaki arza bırakmaya hazırlanıyor.

Optimism, Aptos ve ApeCoin’de Kilit Açılımı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Optimism, Aptos ve ApeCoin bu ay kilit açılımı gerçekleştireceklerini duyurdular. Bu üç proje toplamda 100 milyon doları aşan token’ları dolaşımdaki arza katacak.

ApeCoin, Bored Ape Yacht Club NFT topluluğuna bağlı bir yönetişim token’ı olan ApeCoin, Token Unlocks’a göre en büyük kilidi açacak. 17 Temmuz’da, dolaşımdaki arzının yüzde 4,23’üne denk gelen 34,3 milyon dolar değerinde 15,6 milyon APE token’ını piyasaya sürecek. Bu token’ların büyük bir kısmı projenin hazinesine (16,2 milyon dolar), geliştirici Yuga Labs’a (9,2 milyon dolar) ve kurucusuna (4,9 milyon dolar) gidecek.

kilit

Aptos, 12 Temmuz’da dolaşımdaki arzının yüzde 2,17’sine denk gelen 33,9 milyon dolar değerinde 4,5 milyon token piyasaya sürecek. Bu tokenlerin yaklaşık 24 milyon doları topluluğa ve 10 milyon doları Aptos Vakfı’na gidecek.

Optimism, Ethereum Layer-2 olarak da bilinen OP Mainnet, 30 Temmuz’da 24,2 milyon OP token’ını piyasaya sürecek. Bu, dolaşımdaki arzın yüzde 3,75’ine denk gelen 32,4 milyon dolar değerinde bir kilit açma olacak. Yaklaşık 17 milyon dolar ana katkıda bulunanlara ve 15 milyon dolar da yatırımcılara gidecek.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x