Yükleniyor...

Voyager’ın Coinbase’e aktarımları dikkat çekti

İflas eden kripto kredi verme platformu Voyager'ın Coinbase'e aktarımları dikkatlerden kaçmadı.

voyager digital 3

İflas eden kripto kredi verme platformu Voyager’ın Coinbase’e aktarımları dikkatlerden kaçmadı.

İflas eden kripto verici Voyager bugün Coinbase’e yüksek değerlerde kripto para aktarımı yaptı. Kripto topluluğu aktarımları Etherscan üzerinden izledi.

Voyager’ın Coinbase’e kripto aktarımı şüphe uyandırdı

İflas eden kripto para birimi kredi kuruluşu Voyager Digital’ın, Coinbase‘e Ethereum ve Shiba Inu tokenlerini transfer etmesi, kripto topluluğunda satış spekülasyonlarına neden oldu.

11 Ağustos’ta gerçekleşen işlemde, Voyager Digital, yaklaşık 2.77 milyon dolar değerinde 1,500 Ethereum ve 250 milyar Shiba Inu token’ını Coinbase’e transfer etti. Bu işlem, kripto topluluğu içinde çeşitli spekülasyonlara yol açtı. Bir teori, bu transferin, Voyager’ın mali sıkıntılarından dolayı varlıklarını satmak zorunda olmasına bağlandı.

74e74fc7 8731 4f5d 8ba9 47c7aa9f908e

Bazı kaynaklar, Voyager’ın birden fazla adresteki token’ların birleştirdiğini ve bu transferin bir tasfiye işlemi olmadığını öne sürdüler. Aynı zamanda, Voyager’ın geçtiğimiz aylarda SHIB ve diğer kripto varlıklarını satışa çıkarmış olabileceği spekülasyonları da bulunuyor.

Özellikle Voyager’ın daha önce BinanceUS’teki varlıklarını mahkeme onaylı bir şekilde satması ve ardından üç kripto para borsasında 56 milyon doların üzerinde tasfiye işlemi yapması, bu transferin arkasındaki sebepler konusunda daha fazla spekülasyonun oluşmasına neden oldu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x