Yükleniyor...

Xpring, Ripple İşlemlerini Özel Yapmak İstiyor. Peki Bu Mümkün mü?

Ripple'ın finansman ve geliştirme kolu olarak faaliyet gösteren Xpring, XRP Ledger için "katılma gizliliği" eklemek istiyor.

Ripple gizlilik teklifi

Ripple’ın finansman ve geliştirme kolu olarak faaliyet gösteren Xpring, XRP Ledger için “katılma gizliliği” eklemek istiyor.

Yayınlanan blog yazısında, Xpring’in geliştirici topluluğun başkanı Warren Paul Anderson, Ripple’ın kaynak ve yedek etiketlerini kaynak ve kaynak oluşturucu dışındaki herkesten gizleyecek “kör etiketler” yardımı ile anonim hale getirilebileceğine inandığını belirtti. Bu şekilde XRP defterinden yapılan özel ödemeler, üçüncü taraflara rastgele olarak görünecek.

Xpring tarafından yapılan açıklamada ayrıca, STREAM protokolü desteği ile kullanıcıların HTTP bağlantısını kullanarak blockchain-agnostic Interledger üzerinden şifreli para veya veri göndermesine ve almasına olanak tanındığını belirtildi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner