Yükleniyor...

XRP Büyük Bir Başarıya mı Adım Atıyor?

XRP, 2019 yılında çok kötü bir dönem geçirdi.

XRP Büyük Bir Başarıya mı Adım Atıyor

XRP, 2019 yılında çok kötü bir dönem geçirdi. Üçüncü en büyük kripto para birimi, 2019’da dolar karşısında yüzde 50 düştü, Bitcoin’in yüzde 95 kazancının oldukça altında seyretti. Ancak, geçtiğimiz birkaç hafta içinde, XRP’nin teknik ve grafik durumu iyileşerek, kripto para birimi fiyatları genel olarak iyileştikçe, önde gelen altcoin beklentileri de iyi bir duruma geldi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Üst düzey bir Bitcoin tüccarına göre, XRP’nin fiyatı önemli bir direnç seviyesinin hemen üzerinde kapandı ve diğer teknik göstergeler olumlu bir biçimde yanıp sönmeye devam ettikçe güçlü bir fiyat artışına zemin hazırlanmış olacak.

XRP Boğalar İçin Temel Seviyeyi Geçti

Önde gelen piyasa yorumcusu TraderSmokey geçtiğimiz günlerde XRP’nin 0.28 dolarlık direnç seviyesinin üzerine çıktığını,  bu durumun da oldukça büyük olduğunu belirtti. Nedeni ise 0.28 doların, son birkaç yılda kripto para birimi için makro destek ve çeşitli durumlarda direnç olarak önemli bir fiyat noktası olması.

Haftalık (uzun vadeli) bazda 0.28 dolarlık bir desteğe dönüşmesi, XRP’nin eğiliminin bir kez daha olumlu olduğu anlamına geliyor. XRP boğalarının gelecek hakkında son derece iyimser olduğu tek şey 0.28 doların üzerindeki kapanışı değil.

NewsBTC’de yayınlanan önceki haberlere göre tüccar Inmortal Technique, XRP’nin aynı anda iki ana uzun vadeli direnci geçtiğini açıkladı. Varlık ayrıca 0,25 dolar civarında daha küçük yatay dirençleri de temizledi. Ayrıca, Brave New Coin’den Josh Olszewicz kısa süre önce XRP’nin yakında daha da yükselmesinin nedenlerinin bir karışımını ortaya koymuştu:

XRP, Ichimoku Cloud göstergesinin Kumo bandının üzerinde kırılarak yükseliş eğilimi gösterdi. 200 günlük üssel hareketli ortalama, varlığın fiyatı üzerinden geçti. 200 günlük EMA, çoğu varlık için genellikle önemli bir geri dönüş noktası olarak görülür. XRP, yakın gelecekte 700 günlük bir düşüş formasyonunu geçersiz kılmaya hazır görünüyor, bu da çok daha az direnç olacağını ve çok yıllı düşüş trendinin kırılacağını gösteriyor.


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Mehmetartal
Mehmetartal
2 yıl önce

Xrp büyük başarısını fiyatına yansıtması gerekiyor. Bunu yapmadığı sürece güven kaybettiği ve edeceği belli… Sanırım düşük fiyattan çok alıcı yapıp çok alıcı toplayıp çok vurgun yapmak niyeti açık olarak belli. Hiç kazanan bir adam görmedin 2 yıldır bekliyorum herkes xrpde kaybetmiş kazanan kişiler nerede?

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x