Yükleniyor...

XRP Fiyat Beklentileri: Orta Vadede Kar Getirecek mi?

XRP şu ana kadar küçük bir büyüme göstererek 0.

0pMKU I2WGu94Q8o8

XRP şu ana kadar küçük bir büyüme göstererek 0.16 dolarda tutunmayı başardı. Şimdi, bir analist XRP’nin 0.20 doların üzerine çıkabileceğina inandığını dile getiriyor. CoinMarketCap verilerine göre XRP şu an 0.161 dolardan işlem görüyor.

XRP 20 Mart’ta 0.17 dolara çıktıktan sonra düştü ve bir süredir 0.15 dolar aralığında işlem görüyor. Şimdi, analist ve tüccarlar XRP konusunda iyimser görünüyor ve boğa alımlarını paylaşıyor. Analist ve tüccar Captain Faibik, XRP’nin 2.400 Sats’ta hayati bir destek seviyesine ulaştığını belirtti. Analist, XRP’nin orta vadede 0.00003725 BTC’ye (0.25 dolar) çıkacağına inanıyor ve mevcut fiyat üzerinden yüzde 40-50 kar bekliyor.

XRP İçin Hedef 0.173 Dolar

TradingView’den ‘Alex_Clay’ XRP’nin yükselmesini bekliyor ve artık uzun bir pozisyon açmanın güvenli olduğuna inanıyor. Finansal tavsiye sunmadığı ve okuyucularının ticaret yapmadan önce kendi araştırmalarını yapması gerektiği konusunda uyarıda bulunan Clay’in kripto para birimi için hedefi 0.17358 dolar. Clay şu ifadeleri kullanıyor: “Önce yukarı dalgada bir hedef tamamladık. Şimdi fiyat ters omuz baş omuz ve boğa paterni oluşturdu, bu da uzun bir pozisyon alabileceğimiz anlamına geliyor.”

XRP

Tüccar David_Smith ise XRP’nin düşüş eğilimi gösteren bir Kama deseni oluşturduğunu ve XRP’nin 0.15310 dolara kadar düşmesini beklediğini yazdı.

XRP

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Osman
Osman
4 yıl önce

Ben almaniya da yaşiyom ripple sipariş verdim ve postaçi bir sarf getirdi ve 270 evro odemen liyazim dedi acaba sahtekar mi bunlar bide ben angi şirketen sipariş verdim unutum o sarfta yaziyomu nerden alinmiş ve

ck x banner
ck youtube banner