Yükleniyor...

XRP Fiyat Beklentisi: 0.40 Dolara Çıkabilir

XRP 0.

xrp 0.40 dolara çıkabilir

XRP 0.214 dolara yükselmişken, bir yatırımcı üçüncü büyük kripto para biriminin 0.40 dolara yükselmesini bekliyor.

En popüler üçüncü kripto para birimi 28 Nisan Salı günü yükselişe geçti ve 0.19 dolar seviyesinden çıkış yaptı. Bugüne kadar, XRP, CoinMarketCap‘e göre neredeyse yüzde dokuz artış göstererek 0.214 dolara ulaştı. Yatırımcıların kripto para biriminin hareketlerine ilişkin görüşleri bölündü. Bununla birlikte, bazıları XRP’nin artmaya devam edeceğine ve muhtemelen 0.40 dolara çıkacağına inanıyor.

XRP Fiyatında Kırılma Yaşanacağına İnanıyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yatırımcı Eric Choe, TradingView hesabından XRP için bir sonraki büyük hedef olan 0,40 dolarlık bir grafik paylaştı. Ona göre XRP’nin 0.11 doların üzerinde kalması şartıyla bu yaşanacak.

https://twitter.com/ChoeTrades/status/1255302696451682305?s=20

TradingVIew’den David Smith ise XRP’nin kısa süre önce boğa rallisi için kırılma yaşamasına rağmen bir düzeltmeye başlayabileceği görüşünde. XRP’nin yatay çizginin üstünde kalmasını veya altına düşmesini bekliyor. Smith, şunları söylüyor:

“XRP’nin boğalara katılmaya hazır olduğumdan emin değilim ve yatayın üzerinde bir düzeltme veya sabitleme bekliyorum.”

Bir başka isim @Crypto_Bitlord ise şu anda XRP’nin yükselişiyle ilgili tweet atıyor. Ünlü isim şu ifadeleri kullandı: “XRP’de süper yükseliş döngüsü. 2017’deki aynı stil pump bizi doğrudan 120 dolara götürebilir.”

https://twitter.com/Crypto_Bitlord/status/1255098585256882176?s=20

Ripple, Tayland’daki En Eski Banka ile Ortak Oldu

Siam Ticaret Bankası (SCB), RippleNet ile on altı milyon müşterisine fonlarını hızlı ve ucuz bir şekilde aktarma olanağı sunmak için ortaklık kurdu. Banka bir mobil uygulama olan SCB Easy’yi piyasaya sürüyor ve Ripple teknolojisi çözümünü temel alarak Outward Remittance Service uygulamasını başlatmayı planlıyor.

Ripple’ın web sitesinde ortaklıkla alakalı bir yazıda şu ifadeler kullanılıyor:

“SCB’nin Ripple ile ortaklığı, müşterilerinin düşük maliyetli, hızlı ve daha iyi bir müşteri deneyimi sağlayan sınır ötesi ödeme taleplerini yerine getiriyor. Bu sadece SCB ve Ripple’ın birlikte yolculuğunun başlangıcı.”