Yükleniyor...

XRP Likidite Endeksi Yeni En Yüksek Seviyesine Ulaşmaya Çalışıyor

XRP fiyatının 12 Mart'taki sert düşüşünün ardından, ODL koridorlarındaki XRP Likidite Endeksi, tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmak için mücadele ediyor, ancak şu ana kadar başarısız oldu.

xrp

XRP fiyatının 12 Mart’taki sert düşüşünün ardından, ODL koridorlarındaki XRP Likidite Endeksi, tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmak için mücadele ediyor, ancak şu ana kadar başarısız oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bitcoin’in 7 bin 400 dolarlık alandan 3 bin 900 dolara kadar düşmesi ve daha sonra 5 bin 200 dolarlık bölgeye geri dönmesi, kripto pazarının geri kalanıyla birlikte diğer ilk on parayı da aşağı çekti. En büyük üçüncü para birimi olan XRP, normalden daha da düşerek CoinMarketCap’in verilerine göre 0.154 dolar seviyesine geriledi. Bu, özellikle Meksika, Filipinler ve Avustralya’da Ripple’ın ODL platformunda çalışan koridorlarda XRP ticaretini etkilemiş gibi görünüyor.13 Mart’ta Coins.ph borsasındaki Filipinler koridoru, hata veya ticarette kısa bir duraklama gibi durumlara neden oldu. Bu daha sonra değişti ve XRP Likidite Endeksi normale döndü. Bununla birlikte, fiyat düşüşünden önce, Coins.ph’deki XRP likiditesi art arda birkaç kez yeni tüm zamanların en yüksek değerlerine çıktıysa da şimdi mevcut tüm zamanların en yüksek değeri ve mevcut endeks değeri arasındaki boşluk oldukça büyük.

Bu üç platformda da XRP, büyük düşüşün ardından en yüksek seviyesine ulaşmaya çalışıyor.

Daha önce, Peter Brandt verdiği sözü bozarak, XRP fiyatı hakkında tahmin yapmış ve gerileyeceğini söylemişti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x