Yükleniyor...

XRP Sahiplerine Bir Airdrop Müjdesi Daha Geldi

Flare Finance, tüm FLR token sahipleri için ana ağda Flare Network'ün başlatılmasından bir ay sonra bir airdrop gerçekleştirecek.

xrp sahiplerine bir airdrop mujdesi daha

Flare Finance, tüm FLR token sahipleri için ana ağda Flare Network’ün başlatılmasından bir ay sonra bir airdrop gerçekleştirecek. Böylece XRP sahipleri, Flare Network’teki ilk DeFi projesi için yine ücretsiz token alacak.

XRP sahipleri şimdiden bir sonraki airdropu dört gözle beklemeye başladı. Flare Network’ün Spark (FLR) token’ı için “yardımcı program fork’u” tarihe geçtiği anda, token’ların bir sonraki ücretsiz dağıtımı şimdiden planlandı. Bu, dün Flare Network’teki ilk DeFi projesi tarafından duyuruldu. Benzer bir ada sahip olan proje Flare Finance, 6 ürün piyasaya sürecek ve kullanıcıların XRP ve diğer varlıkları çeşitli şekillerde dağıtabileceği çok token’lı bir ekosistem oluşturacak. Ağın lansmanını kutlamak için, Flare Finance ayrıca bir airdrop düzenleyecek.

Flare Finance bunu Flare Networks’ün ana ağ lansmanından bir ay sonra gerçekleştirecek. Airdrop’a katılmaya uygun olanlar, anlık görüntü (snapshot) gününde FLR token’a sahip olan herkes olacak. Flare Finance şu duyuruyu yaptı:

“#FlareNetwork’ün ana ağ lansmanından 1 ay sonra, #FlareFinance, FLR’ye sahip olanların tüm bakiyelerinin anlık görüntüsünü alacaktır. Anlık görüntümüzden 7-10 gün sonra, hem FLR (Spark) hem de DFLR (DAOFlare) sahibi olmaktan gurur duyacaksınız. DFLR token’ları, yönetişim amacıyla kullanılabilir veya “YieldFlare” varlıklarına dönüştürülebilir. YieldFlare (YFLR) token’ı, projenin ayrıca açıkladığı gibi, Flare Finance ekosisteminin resmi token’ı olacak.”

YFLR, ekosistemin en önemli simgesi olacak. Toplam arzı 110.000.000 ve YieldFlare’nin (YFLR) ilk dağıtımı 40 milyon olacak. Flare Foundation’ın resmi adresleri haricinde tüm FLR sahipleri, platformda YFLR’lere dönüştürülebilen orantılı miktarda 40 milyon DFLR (DAO Flares) alacak. Takas süresi sadece 7 gün olacaktır. 7. günde kullanılmayan tüm YFLR’ler yakılacak veya rezerv havuzuna taşınacak.

Flare Finance Neler Sunacak?

Flare Finance, Flare Network ve XRP Ledger’ın üstün mimarisinden yararlanarak XRP/FLR kullanıcıları için en hızlı ve en uygun maliyetli DeFi deneyimini sağlamayı hedefliyor. Protokol, farklı kullanım durumlarına sahip 6 ürünü uygulayacak.

Bunlar arasında FlareX adlı dağıtılmış bir borsa ve yield farming sağlayacak bir yönetim platformu olan FlareFarm yer alıyor. Ayrıca borç verme ve borçlanma için bir platform FlareLoans, bir stablecoin FlareUSD, çeşitlendirilmiş bir risk tabanlı yatırım fonu FlareMutual ve likidite madenciliği FlareMine da sunulacak.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x