1inch Base'e entegre oluyor • Coinkolik
Yükleniyor...

1inch Base’e entegre oluyor

Coinbase'in Ethereum Layer-2 ağı olan Base'e 1inch de entegre olacağını açıkladı.

1inch kripto

Coinbase’in Ethereum Layer-2 ağı olan Base’e 1inch de entegre olacağını açıkladı.

Coinbase’in yeni halka açtığı Layer-2 ağı olan Base ilgi toplamaya devam ediyor. Günlük işlem bazında birçok platformu da geride bırakan Base’e 1inch entegre oluyor.

1inch, Base’e entegre olacağını açıkladı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

1inch Network, Coinbase‘in geliştirdiği Ethereum Layer-2 ölçeklendirme çözümü olan Base ile entegre oluyor. Bu entegrasyon sayesinde, 1inch Network ağı, merkezi olmayan borsalardaki likiditeyi toplayacak.

1inch Network, Ethereum Layer-2 ağı Base üzerinde merkezi olmayan borsa toplama protokolünü ve limit emirlerini başlatmış durumda. Bu protokol, kullanıcıların takas oranlarını optimize etmelerine yardımcı olmak için Uniswap, Balancer, SushiSwap ve Base Swap gibi merkeziyetsiz borsalardan likidite çekecek. Ayrıca, limit emir protokolü Base kullanıcılarının istedikleri fiyatlarla işlem yapmalarını sağlayacak ve işlem yalnızca piyasa fiyatı belirlenen değerle eşleştiğinde gerçekleştirilecek.

1inch Network’ün kurucu ortağı Sergej Kunz, “Base, çok umut verici bir Layer-2 çözümü ve aynı zamanda büyük bir oyuncu olan Coinbase tarafından destekleniyor.” şeklinde açıklama yaptı.

Coinbase kripto para

1inch Network, son bir haftada 1 milyar doların üzerinde işlem hacmi gerçekleştirerek DEX toplama sektöründe lider konumda bulunuyor. Protokol ayrıca Optimism, Arbitrum ve zkSync Era Layer 2 ağlarına entegre olmuş durumda ve Ethereum, BNB Chain ve Avalanche gibi farklı blok zincirlerini de destekliyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x