Yükleniyor...

Animoca Brands ve Hex Trust’ın Girişimi 7,5 Milyon Dolar Topladı

Animoca Brands ve Hex Trust'ın ortak cüzdan girişimi Gryfyn 7,5 milyon dolar topladı.

Animoca Brand NFTye Yatirim Yapmak Icin 45 Milyon Dolar Topladi 1

Animoca Brands ve Hex Trust’ın ortak cüzdan girişimi Gryfyn 7,5 milyon dolar topladı.

Gryfyn, Liberty City Ventures, Leadblock Partners, Mind Fund ve GameFi Ventures gibi yatırımcılardan 7,5 milyon dolar topladı. Saklama cüzdanı çözümü, Animoca Brands ve Hex Trust arasındaki bir ortak girişim.

Animoca Brands ve Hex Trust’ın Ortak Cüzdan Girişimi Gryfyn 7,5 Milyon Dolarlık Fon Topladı

Web3 yatırım şirketi Animoca Brands ve dijital varlık koruyucusu Hex Trust, bir ortak girişim saklama cüzdanı çözümü olan Gryfyn’i piyasaya sürdü.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, kullanıcıları Web3’e dahil etmeye odaklanan cüzdan girişimi, Liberty City Ventures, Lavender Hill Capital Partners, Animoca Ventures, Leadblock Partners, Mind Fund ve GameFi Ventures gibi yatırımcılardan 7,5 milyon dolar topladı.

Animoca Brands‘in operasyondan sorumlu eş başkanı Arnoldo Concepcion artık Gryfyn’in CEO’su olarak görev alacak.

ETH Cuzdan Adreslerinin Sayisi 24 Saatte Yuzde 50 Dustu

Açıklamada, cüzdanın Hex Trust altyapısı üzerine inşa edildiği ve “banka düzeyinde güvenliğe” sahip “NFT merkezli, çok zincirli” bir çözüm olacağı belirtildi.

Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurucu Ortağı Yat Siu konu hakkında açıklamalarda bulundu:

 “Gryfyn, gerçek dijital sahipliğin nihayet mümkün olduğu açık meta veri havuzunda en üst düzey ürünlerde yüksek kaliteli kullanıcı deneyimleri sağlayarak kitlesel benimsemeyi daha da yakınlaştırma çabalarımızın önemli bir parçasıdır.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner