FTX 2.0: Nasdaq, Ripple ve BlackRock Kapıda! • Coinkolik
Yükleniyor...

FTX 2.0: Nasdaq, Ripple ve BlackRock Kapıda!

Yeniden başlatılması planlanan FTX ile ilgilenenler arasında Ripple, BlackRock ve Nasdaq da yer alıyor.

FTX 1

Yeniden başlatılması planlanan FTX ile ilgilenenler arasında Ripple, BlackRock ve Nasdaq da yer alıyor.

Kasım 2022 tarihinde iflas bildiriminde bulunarak kripto piyasasının fiyat bazlı düşüşüne yol açan FTX, yeniden sahalara dönmenin hazırlığını yapıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

FTX 2.0 olarak yeniden başlamayı planlayan borsa, iflas mahkemesinde süreçlerini yürütüyor. CEO John Ray III, FTX’i yeniden başlatmayı planlarken, FTX 2.0 ile ilgilenenler arasında BlackRock, Ripple ve Nasdaq da bulunuyor.

FTX 2.0 Geliyor: İlgilenenler Kalabalık

İflas sürecine giren ve hukuksal süreçleri başlatılan FTX, yeniden kripto endüstrisine girmenin planlarını yapıyor. FTX‘in CEO’su John Ray III, yapılanma sürecine yönelik detayları paylaşmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz gün FTX, ABD İflas Kanunu’nun bir şirketin varlıklarına satış izni veren belgeleri hakkında açıklamada bulundu. FTX, varlık satışında yer alacak isimleri yayımladı.

Geçtiğimiz gün Delaware İflas Mahkemesi’nde açılan bir davaya göre, FTX‘in danışmanı Alvarez & Marsal, 363 Satış Tarafı ile ilgili bir liste paylaştı. Bu listede, yeniden başlatma planının bir parçası olan FTX 2.0 ile ilgilenen isimler yer alıyor. BlacRock, Ripple ve Nasdaq ise dikkat çeken isimler arasında.

BlackRock

Bu liste, FTX 2.0‘ın yeniden başlatılmasıyla ilgilenen kuruluşları kapsıyor. Listede yer alan kuruluşlar, borsanın yeniden yapılandırılma ve başlatılma planları hakkında bilgi almak için dahil oluyor. Ayrıca kuruluşlar, süreçler hakkında gizlilik anlaşması imzalıyor. Listede yer alan diğer kuruluşlar ise OKCoin, Galaxy Digital ve Robinhood oldu.

Fakat bu liste, potansiyel alıcıların veya yatırımcıların bir listesi değil. FTX, listeyi kripto borsasıyla ilgilenen tarafları şekillendirmek için hazırladı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x