Yükleniyor...

Google Cloud’dan Yeni Polygon Hamlesi

Google Cloud, Blockchain sektöründeki atılımlarına devam ediyor.

Google Cloud Solana icin Destek Ekleyecegini Duyurdu

Google Cloud, Blockchain sektöründeki atılımlarına devam ediyor.

Google Cloud, yeni açıklamasında ekosistemin gelişimi için Polygon ağını destekleyeceğini açıkladı. Google Cloud ve Polygon Labs, Polygon düğümlerinin dağıtımını ve yönetimini basitleştirmek adına iş birliği yapacak.

Google Cloud, Ekosistem Gelişimi için Polygon’u Destekleyecek

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Google, ekosistem gelişimi ve benimsenmesinin artırılması için Polygon ile iş birliği yapacak. İki firma bugün iş birliğine dair bir açıklama yaptı. Ortak çalışmanın bir parçası olarak, Google Cloud’un Blockchain Node Engine’i Polygon’u destekleyecek.

Polygon Hard Forkundan Yeni Detaylar

Google Cloud’un Web3’ün gelişimi için Blok Zinciri Düğüm Motoru, Google Cloud ve Polygon Labs tarafından Perşembe günü duyurulan çok yıllı stratejik ittifakın bir parçası olarak Polygon’u destekleyecek.

Hareket, geliştiriciler için Polygon düğümlerinin dağıtımını ve yönetimini basitleştirmeyi hedefliyor. Bununla birlikte, Polygon ekosisteminin benimsenmesini artırmayı amaçlıyor.

Bir Google Cloud sözcüsüne göre Blockchain Düğüm Motoru zaten Ethereum’u destekliyor ve aynı zamanda Solana’yı ilk kez geçen Kasım ayında duyurulan bir hareketle entegre etmek için çalışıyor.

Polygon Labs’ın kurucu ortağı Brendan Farmer konu hakkındaki açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Google Cloud altyapısı, talep arttıkça işlemlerin hızlı ve ücretlerin düşük kalmasını sağlamak için teknolojiyi daha hızlı ölçeklendirmeye yardımcı olacak.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x