Yükleniyor...

Google Finance, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) ve Bitcoin Cash’i (BCH) Ekledi

Google, kripto paraları finansal araçlar paketine entegre ediyor.

google finance bitcoin

Google, kripto paraları finansal araçlar paketine entegre ediyor. Google Finance, iş aracına şimdi bir kripto para piyasası sekmesi ekledi.

Arama motoru Google Finance ABD, Avrupa, Asya Piyasaları ve Para Birimleri ile birlikte beşinci bir sekme daha ekledi: Kripto paralar.  Uygulama, fiyat verilerini Coinbase’den alıyor.

Teknoloji devi tarafından sağlanan bir veri sitesi olan Google Finance artık özel bir “kripto para” alanına sahip. Kripto paralar, kullanıcıların “pazarları karşılaştırabileceği” sayfanın en üstünde, ABD, Avrupa, Asya ve “Para Birimleri”ni de içeren beş varsayılan pazar arasında listeleniyor. Kripto para topluluğu bu adımı kripto para piyasasının büyüyen ana akım varlığının bir işareti gibi görüyor.

Benimsenme Artıyor

Bitcoin, öncelikle varlığın kurumsal olarak benimsenmesiyle birlikte bu yıl her zamankinden daha yüksek seviyelere yükseldi. MassMutual’dan MicroStrategy’ye, Bitcoin giderek kurumsal dünyanın bir parçası haline geliyor.

Bu, onu öncelikle perakende yatırımcıların yönlendirdiği 2017 boğa piyasasından ayırıyor. Google Trends’e göre, son birkaç aydaki “Bitcoin” aramaları, üç yıl önce görülen çılgınca arama ile henüz karşılaşmadı. Yine de lider kripto para, önemli bir yatırım aracı haline geliyor.

Bitcoin, geçtiğimiz haftalarda Tesla ile beraber yükseliş geçti ve dünyanın en popüler varlıklarından biri haline geldi. Google Finance’e yeni bir sekmenin eklenmesi, kripto paranın küresel hisse senetlerinin yanı sıra yeni bir yatırım sınıfı olarak göründüğü anlamına geliyor.


Üyelik
Bildir
guest

2 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Ali
Ali
2 yıl önce

Bunlara ne kadar güvenilir bir güvencesi var mı

Ali
Ali
2 yıl önce

Nasıl başvuru yapabiliriz

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x