Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Kripto Para Haberleri Haftanın En Çok Kazandıran Kripto Paraları (15-21 Şubat)

Haftanın En Çok Kazandıran Kripto Paraları (15-21 Şubat)

ABONE OL:google-news

Investing.com verilerine göre, piyasa değeri açısından ilk 25 kripto paranın ele alındığı “Haftanın En Çok Kazandıran Kripto Paraları” serimizde bu haftanın en çok kazandıran kripto parası %124 oranında değer artışı ile Binance Coin (BNB) oldu. Kripto para, yazının yazıldığı sırada 298 dolardan işlem görüyordu.

Binance Coin’in bu yükselişinin ardından Binance CEO’su CZ, sizlere de haberini sunduğumuz gibi diğer borsaları böylesine başarılı bir kripto para birimini listelemedikleri için sert bir biçimde eleştirdi.

BNB’nin hemen ardından %107 oranında artış yaşayan Huobi Token (HT) geliyor. HT’nin bu çıkışı özellikle kripto para topluluğunda borsaların yerel token’larının yükseliş zamanının geldiği şeklinde yorumlandı. Listemizin üçüncü sırasında ise  NEM (XEM), yer alıyor. XEM son 7 günde %56.13 oranında değer kazandı. XEM, ayrıca son 24 saatte %6 oranında yükseldi. XEM’i ise son zamanların popüler token’ı Polkadot (DOT) takip ediyor. DOT, bu hafta %44.70 oranında değer kazandı. Kripto para birimi yazının yazıldığı sırada 39.58 dolardan işlem görüyordu.

Listemizin beşinci sırasında ise Uniswap (UNI) yer alıyor. Kripto para birimi son 1 haftada %41.81 oranında değer kazandı. Özellikle UNI Airdrop‘undan gelen 400 UNI’yi elinde tutanlar, bu yükselişten çok önemli kazançlar elde etmiş oldu. UNI, yazının yazıldığı sırada 29.83 dolardan işlem görüyordu.

Listenin devamını aşağıdaki görsel üzerinden inceleyebilirsiniz:

Ekran Resmi 2021 02 21 22.40.05

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz 1989 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe Yavuz, mezun olduğu günden bu yana medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto para ve blockchain’e ilgisi artan Neşe Yavuz bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Kriptomeda'da yönetici editör olarak görev yapıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar