Yükleniyor...

John Richmond, “SHIB The Metaverse” İçin Kıyafet Tasarlayacak

İngiliz moda tasarımcısı John Richmond, metaverse kullanıcıları için Shiba Inu temalı kıyafetler tasarlamayı planlıyor.

SHIB

İngiliz moda tasarımcısı John Richmond, metaverse kullanıcıları için Shiba Inu temalı kıyafetler tasarlamayı planlıyor. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Shiba Inu’nun moda ortağı John Richmond, SHIB topluluğu üyelerini SHIB metaverse’inde giymeyi hayal ettikleri kıyafetleri önermeye davet etti. John Richmond, SHIB topluluğundan önerilerini tweet’in yorum bölümünde paylaşmalarını isterken, yaklaşan L2 ağı Shibarium da dahil olmak üzere Shiba Inu ile ilgili hashtag’leri ekledi. 

Shiba Inu Destekçileri Fikirlerini Paylaşıyor

SHIB topluluğu üyeleri bu fırsattan yararlanarak kendi önerilerini dile getirdiler. Gelişmeye tepki gösteren 0xOshi kullanıcı adlı bir takipçi, insanların metaverse içinde yalnızca John Richmond kıyafetleri giymesinin uzun vadede SHIB: The Metaverse’e zarar verebileceğini söyledi. 

Twitter kullanıcısı, John Richmond’un Shiba Inu destekçilerini daha iyi anlamasını ve SHIB Metaverse kullanıcılarının yalnızca moda markasının kıyafetlerini giymesi fikrini sonlandırmasını umduğunu ekledi. 

Başka bir SHIB kullanıcısı ise John Richmond’dan bir tarafında Shiba tasarımı bulunan rahat bir tulum tasarlamasını istediğini söyledi. 

Başka bir kullanıcı ise bot, spor ayakkabı gibi Shiba Inu temalı ayakkabılar tasarlamasını istedi. Shibwhisperer adlı kullanıcı %50 Rock, %50 Roll yazılı bir tasarım paylaştı. 

John Richmond, henüz önerilerden herhangi birine ilgi göstermedi. 

Richmond, kripto para biriminin moda ortağı olmak için geçtiğimiz yıl Shiba Inu ile bir ortaklık anlaşması imzaladı. 

John Richmond, ortaklıktan sonra geçen yılki Milano Moda Haftası da dahil olmak üzere farklı moda etkiliklerinde modellere SHIB temalı kıyafetler giydirerek Shiba Inu’nun moda dünyasındaki popülaritesini artırdı. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x