Yükleniyor...

Kötü Haber! Dev Kripto Para Borsası Ücretleri Artık Kullanıcılara Yansıtacak!

Coinbse Pro kullanıcıları, bugün gelen bir haberle üzüldü.

kotu haber kripto para borsasi

Coinbse Pro kullanıcıları, bugün gelen bir haberle üzüldü. Popüler kripto para borsası artık eskiden üstlenmiş olduğu işlem ücretlerinin, kullanıcılara yansıtılacağını dile getiren bir açıklama yayınladı. Buna sebep olarak ise Ethereum (ETH) ağındaki yoğunluk ve artan ücretler gösterildi.

Firma resmi Twitter hesabı üzerinden bir açıklama yayınlayarak Coinbase Pro’nun bugünden itibaren ağ ücretlerini doğrudan müşterilerilere yansıtacağını duyurdu. Açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

“Bu ücretler (bazen ETH blok zincirinde “gas ücretleri” olarak anılır), işlemleri işleyen ve ilgili ağı güvence altına alan kripto madencilerine doğrudan ödenir. Tarihsel olarak Coinbase Pro, müşterilerimiz adına bu ücretleri üstlenmiştir. Bununla birlikte, kripto, DeFi, ödemeler ve diğer projeler gibi uygulamalarda daha geniş bir şekilde benimsenme ortaya çıktıkça ağlar daha yoğun hale geldi.”

Coinbase Pro, bu ücretlerin farklılaşabileceğini ama alınan her ücretin işlemler sırasında kullanıcılara açıklanacağını duyurdu.

Amaç Kullanıcı Dostu Bir Platform Oluşturmak

Coinbase konuyla alakalı olarak yaptığı açıklamanın devamında şunları söyledi:

“Amacımız, kripto topluluğu ile etkileşimi olabildiğince sorunsuz ve kullanıcı dostu hale getirmek. Ücretlerimiz konusunda şeffaf davranarak, müşterilerimizin özel durumlarının ihtiyaçlarına en iyi şekilde uyan bilinçli kararlar vermeleri için ihtiyaç duydukları bilgilerle donatacağımızı umuyoruz. Coinbase, bir Coinbase cüzdanından diğerine kripto para transferleri veya doğrulanmış Coinbase hesapları arasında yapılan transferler için ağ ücreti talep etmez. Ek olarak, bir Coinbase Pro hesabına sahip olmak için hala herhangi bir ücret yoktur ve hesapta istediğiniz kadar para tutabilirsiniz.”

Makul Süreler Sağlamak İçin

Coinbase, müşterileri için sorunsuz bir deneyim ve makul işlem süreleri sağlamak için böyle bir karar aldıklarını ifade etti. Kripto para borsası şu ifadeleri kullandı:

“Kullanıcılar işlemlerini daha hızlı onaylamak için rekabet ettikçe daha uzun bekleme sürelerine ve daha yüksek ücretlere yol açar.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x