Yükleniyor...

Litecoin’de (LTC) Halving Rüzgarı!

Halving'i için günler sayan Litecoin (LTC), bu durumu fiyat hareketlerine yansıtmaya başladı.

LTC

Halving’i için günler sayan Litecoin (LTC), bu durumu fiyat hareketlerine yansıtmaya başladı.

Ağustos ayının başlarında halving‘ini gerçekleştirecek olan LTC, daha şimdiden heyecan yakalamış halde. Son 24 saat içersinde yüzde 8 yükselen popüler coin, günün en çok yükselen 3.coin’i olmayı başardı. LTC’nin önümüzdeki halvin sürecinde, güncel olan 12,5 olan ödül, 6,25 seviyesine gelecek. Mevcut zorluğu 24,80 milyon, Hash oranı ise 715.61 TH olarak devam ediyor. Yatırımcıların merak ettiği esas konu LTC halving’inin fiyata nasıl etki edeceği oldu.

Ekran Resmi 2023 05 15 11.32.44

Zirvede Yer Alıyor

Önümüzdeki halving’i için geri sayıma başlayan LTC, bu durumu birçok veriye de yansıttı. Bitcoin’in (BTC) toparlanmasından güç bularak yükselişe geçen LTC, son 24 saatte yüzde 8,01 yükselerek listenin üst sıralarında yer aldı. Halving’e henüz 3 ay olmasına rağmen heyecan yakalayan LTC ekosistemi, sosyal medyada da giderek konuşulmaya başlandı.

Piyasanın köklü isimlerinden olan LTC, halving’ine günler sayarken yatırımcısını da meraklandırmadı değil. Genellikle pozitif fiyatlama olarak görülen halving işleminin, LTC’ye nasıl etki edeceği tartışma konusu yarattı. Yaklaşık olarak 79 gün sonra halving’in gerçekleştirecek LTC, büyük ilgiyle takip ediliyor.

Ekran Resmi 2023 05 15 11.20.44

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x