Luna çılgınlığı bitmiyor: bir memecoin yüzde 500'e yakın arttı! • Coinkolik
Yükleniyor...

Luna çılgınlığı bitmiyor: bir memecoin yüzde 500’e yakın arttı!

Luna (LUNA) temalı memecoin rüzgarı esmeye devam ediyor, RedLuna (REDLUNA) adıyla çıkartılan bir memecoin, son 24 saatte yüzde 477 artış gösterdi.

luna

Luna (LUNA) temalı memecoin rüzgarı esmeye devam ediyor, RedLuna (REDLUNA) adıyla çıkartılan bir memecoin, son 24 saatte yüzde 477 artış gösterdi.

Popüler kripto paralar baz alınarak çıkartılan memecoin furysası hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz günler DOGE, SHIB, ETH temalı birçok 2.0 coin’i patlama yapmıştı. Bu coin’ler, yerini şimdilik LUNA‘ya bırakmış gözüküyor. LUNA’nın isim ve logosunda biraz oynama yapılarak piyasa sürülen bu memecoin’ler, fiyat hareketleriyle dikkat çekti. RedLuna (REDLUNA) isimli bir memecoin, son 24 saatte yüzde 477 yükselerek top1000’de ikinci sırada yer aldı.

Ekran Resmi 2023 07 12 10.28.46

Kripto yatırımcılarının tepkisi büyük

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

LUNA bazlı memecoin’lerdeki artışları gören bazı yatırımcılar, iflas etmesiyle sektörü büyük bir zarara uğratan LUNA’ya sert yorumlar yapmaya devam ediyor. Projeyle ilgili her ne kadar memecoin’ler yükseliş yaşasa da, geçmiş zamanda hem coin, hem sektör çapında büyük zararların yaşanması, LUNA’ya olan tepkileri gündemde tutuyor.

LUNA’nın isim ve logolarında basit değişiklikler yaparak üretilen memecoin’ler, çok büyük hacimlere ulaştı. Normal bir memecoin ortalamasına göre inanılmaz verilere ulaşan LUNA temalı projeler, ses getirmeye devam ediyor. Bu coin’lerde her ne kadar büyük oranda fiyat artışları görülse de, kısa vadedeki fiyat çöküşleriyle yarattığı pozitif etkiyi yitirerek, yerini başka memecoin’e bırakıyor.


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Lütfü Er
Lütfü Er
4 ay önce

18 milyon tl param 10 bine kadar düştü allah belanı versin luna

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x