Yükleniyor...

Olası Bitcoin (BTC) Senaryoları: 10 Bin Dolar Üzeri mi, 9 Bin Dolar Altı mı?

Ünlü bir kripto para trader’ı olan Josh Rager, Bitcoin fiyatının şu anki konumundan hangi yolu seçerse seçsin, her ikisinin de BTC topluluğu için faydalı olacağını söyledi.

BTC bitcoin btc

Ünlü bir kripto para trader’ı olan Josh Rager, Bitcoin fiyatının şu anki konumundan hangi yolu seçerse seçsin, her ikisinin de BTC topluluğu için faydalı olacağını söyledi.

Bitcoin Senaryosu

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Josh Rager, Bitcoin’in aşağı ya da yukarı yönlü hareketine bakılmaksızın; BTC sahipleri ve trader’lar için bir kazan-kazan durumu olacağını varsayıyor.

Analist, Bitcoin’in 10.000 doların üzerine çıkması ve bir süre orada kalması veya mevcut 9.000 dolar seviyesinin altına düşmesi fark etmeksizin, her iki duruma da fayda sağlayacağını söyledi.

Analiste göre yükseliş, bariz nedenlerden dolayı iyi olur ve fiyattaki bir düşüş, trader’ların daha dipten satın almasına ve biraz daha BTC biriktirmesine izin vermesi açısından

Trader ayrıca, çok likit ve uçucu bir varlık olduğu için Bitcoin’in birkaç ay boyunca 10.000 doların altında kalabileceğine dikkat çekiyor. Ancak eğer BTC bu seviyenin üzerine çıkmayı başarırsa, çökmesinin pek olası olmadığını söylüyor.

“BTC’yi 7.000 Doların Altında Görebiliriz”

Başka bir popüler analist olan Michael van de Poppe, Bitcoin’in sıkışık bir aralıkta kaldığını belirtti. Bitcoin 8.600-8.800 doların altına dalarsa, bu durum muhtemelen lider kripto paranın daha da düşmesine ve 6.000 dolar veya 7.000 dolarlık orta bölgeye çarpacağına dikkat çekiyor. Analist, 9.300 dolarlık direncin üzerine çıkmanın piyasa için yükseliş işareti olacağına inanıyor.

TradingView analisti Yuri Bishko son analizinde, Bitcoin’in şu anda bir aralıkta işlem yaptığını ve gerçekçi tahminler yapmadan önce yukarı veya aşağı atış belirtileri göstermeye başlaması gerektiğini belirtti.