QuickNode, XRP Ledger için Destek Açıkladı • Coinkolik
Yükleniyor...

QuickNode, XRP Ledger için Destek Açıkladı

QuickNode, bir duyurusunda XRP Ledger'e destek eklendiğini açıkladı.

ledger kripto cuzdani

QuickNode, bir duyurusunda XRP Ledger’e destek eklendiğini açıkladı.

QuickNode, XRP Ledger için destek ekleyen QuickNode konuya dair açıklamada bulundu. Bununla birlikte kripto topluluğundan tepkiler oldukça olumlu oldu.

QuickNode, Duyurusu ile XRP Topluluğunu Sevindirdi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

QuickNode, XRP Ledger için destek ekleyerek platformunu kullanan geliştiricilerin kullanımına sunuyor. Blockchain altyapı firması olan QuickNode, yaptığı açıklamada XRP Ledger’ın uluslararası ve yerel ödemeleri daha düzenli ve verimli hale getirdiğini belirtti.

Şirket, kanıtlanmış kripto ve Blockchain teknolojisini kullanarak kullanıcılara daha hızlı, şeffaf ve uygun maliyetli kurumsal düzeyde finansal çözümler sunma amacını taşıyor. QuickNode, XRPL’nin tokenizasyon, CBDC’ler, DeFi ve sabit paralar gibi çeşitli kullanım alanlarına sahip olduğunu vurguladı.

xrp

Bu yılın Ocak ayında QuickNode, B Serisi fonlama turunda 60 milyon dolarlık yatırım alarak şirketin değerini 800 milyon dolara çıkardı. Bu turda lider yatırımcılar arasında Dan Tapiero’nun 10T Holdings şirketi yer alırken, Tapiero aynı zamanda QuickNode’un yönetim kuruluna da katıldı. Ayrıca, Reddit’in kurucusu Alexis Ohanian’ın Seven Seven Six, Protocol Labs, Tiger Global ve QED Investors gibi destekçiler de B Serisi fonlama turuna katılan isimler arasında yer aldı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x