Yükleniyor...

RACA’ya Toplam 16 Milyon Dolar Yatırım Geldi

DWF Labs, Web3 oyun ekosistemini teşvik etmek için RACA'ya 16 milyon dolarlık yatırım yaptı.

web3 gelistiricisi sortium 775 milyon dolar topladisd

DWF Labs, Web3 oyun ekosistemini teşvik etmek için RACA’ya 16 milyon dolarlık yatırım yaptı.

DWF Labs’in yaptığı yatırım fon olarak ve RACA token alımı olarak toplamda 16 milyon dolara denk geldi. RACA şu anda Web3 üzerinde bir oyun platformu için kolları sıvadı.

RACA, Blockchain Oyun Ekosistemi için Çalışma İçerisinde

RACA’nın aldığı yatırımın ana sebebi olan Blockchain tabanlı bir oyun ekosistemi bugünlerde oldukça ilgi görüyor. Blockchain, Elon Musk’ın annesinin NFT koleksiyonunu yönetmekten Steam benzeri bir Blockchain oyun ekosistemine dönüştü.

RACA

Piyasa yapıcı ve yatırım şirketi DWF Labs, belirsiz miktarda RACA token’ı satın almayı da içeren bir anlaşma olan Web3 şirketi RACA’ya toplamda 16 milyon dolarlık yatırım gerçekleştirdi. Finansman, RACA‘nın kapsamlı bir Web3 oyun ekosistemi olma hedefine devam etmesine yardımcı olacak.

Konuya dair ayrıntıları şirket bir Tweet dizisinde duyurdu.

2021’de kurulan RACA (eski adıyla Radio Caca), Elon Musk’ın annesi Maye Musk’ın NFT’lerinin yöneticisi olarak karşımıza çıktı. Bunun ardından şirket bir R3 oyun altyapısını, SimCity benzeri Sandbox oyunu olan USM.WORLD, sosyal parti oyunu Looki Looki Jazzi, oyunlar arası DID cüzdanı JAZ ve bir NFT pazar yeri başlattı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x