Yükleniyor...

Rapor: “Tarihin En Büyük Bitcoin (BTC) Boğa Koşusu Geliyor”

San Francisco merkezli dijital varlık borsası Kraken, en iyi yatırımcıları için, Bitcoin’in büyük bir boğa koşusunun başlangıcında olabileceğini öngören bir rapor yayınladı

rapor tarihin en buyuk bitcoin btc boga kosusu geliyor

San Francisco merkezli dijital varlık borsası Kraken, en iyi yatırımcıları için, Bitcoin’in büyük bir boğa koşusunun başlangıcında olabileceğini öngören bir rapor yayınladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Belge, kripto kralının 2017’nin ikinci yarısından bu yana ayıları kontrol altında tutan büyük bir flama modelinden nihayet kırıldığını vurguluyor. Kripto borsasına göre, kırılma Bitcoin olarak yeni bir boğa döngüsünün başladığını gösterebilir. Makro açıdan bakıldığında 10.500 doların üzerine yükseliş, daha yüksek bir değer kapısını açar.

rapor tarihin en buyuk bitcoin btc boga kosusu geliyor 2

Bitcoin (BTC) İçin Vahşi Fiyat Dalgalanmaları Ufukta

Borsa, BTC’nin yıllık volatilitesinin 24 Temmuz’da %23’e düştüğünü belirtiyor. Rapor, Bitcoin’in yıllık volatilitesinin %15 – %30 arasına düştüğü her seferinde, Kraken’in bunu “bastırılmış cep” olarak adlandırdığını, tipik olarak yukarı tarafa keskin hareketlerin takip ettiğini vurguluyor.

Kraken, Bitcoin’in fiyat geçmişinin “Temmuz ayı sonundaki oynaklıktaki artışın yalnızca yeni bir yükseliş trendinin başlangıcı olduğunu gösteriyor” diyor. Firma, BTC önümüzdeki aylarda “+% 50 ile +% 200 arasında bir yerde toplanırken” Bitcoin’in oynaklığının yakında %100’ün üzerine çıkabileceğini tahmin ediyor.

rapor tarihin en buyuk bitcoin btc boga kosusu geliyor 1

Momentum boğaların yanında gibi görünse de Kraken, vahşi fiyat dalgalanmalarının ufukta muhtemel olduğuna dikkat çekiyor.

“Bitcoin 11.000 doların üzerinde işlem görmesi ile yeni destek ve direnç seviyelerini ortaya çıkardıkça ve keşfedilmemiş sularda gezindikçe dalgalanmaların artmasını bekliyoruz.”


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x