Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin'den (DOGE) çarpıcı veri geldi! • Coinkolik
Yükleniyor...

Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin’den (DOGE) çarpıcı veri geldi!

Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin'in (DOGE) vadeli işlemler tarafındaki açık pozisyonların büyüme oranı giderek artıyor.

Fotoram.io 40

Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin’in (DOGE) vadeli işlemler tarafındaki açık pozisyonların büyüme oranı giderek artıyor.

SHIB ve DOGE, 1 Kasım’dan bu yana vadeli işlemlerde açık pozisyonlarda en yüksek büyüme yüzdesini görerek, yatırımcıların risk iştahının arttığının bir işareti olarak Bitcoin ve Ethereum‘u gölgede bıraktı. Bitcoin’in Ekim ayındaki yükselişi, kripto piyasasına yeniden hayat vermiş gibi görünüyor ve önde gelen kripto para birimleri SHIB ve DOGE para girişinin artmasına zemin hazırladı.

Türev piyasalardaki değişimler, giderek dikkat çekiyor!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Velo Data’ya göre, SHIB’e bağlı açık faiz veya aktif kalıcı vadeli işlem ve standart vadeli işlem sözleşmelerinin sayısına kilitlenen değer, 1 Kasım’dan bu yana yüzde 23 artışla 61,74 milyon dolara yükseldi. Bu durum, önde gelen kripto paralar arasında en yüksek büyüme yüzdesi olarak kayıtlara geçti. DOGE’ye olan açık pozisyonlar yüzde 14,6 artışla 328 milyon dolara yükseldi. MATIC, ETH, ETC ve LTC’ye olan açık pozisyonlarda ise yüzde 6 ile yüzde 7 oranında artış gözlemlendi.

Açık pozisyonlardaki artış, piyasaya giren yeni sermaye akışını ortaya koydu. Son zamanlarda DOGE ve SHIB gibi kripto paralara bağlı türevlere daha fazla para akması, yatırımcıların risk alma konusundaki istekliliğinin arttığını gösteriyor. Tarihsel olarak, meme kripto para birimlerinin devam eden üstün performansı, açgözlülüğün ve bitcoin fiyatında belirgin trend değişikliklerinin sinyalini verdi.

CoinDesk verilerine göre DOGE ve SHIB fiyatları bir haftada yüzde 6,5 ve yüzde 3,6 artış gösterdi. Bu arada Bitcoin 35.000 dolar civarında yatay işlem gördü.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x